Ana sayfa » Knight Online İndirme – Kurulum – Patch Yükleme ve Option Ayarları Rehberi!

Knight Online İndirme – Kurulum – Patch Yükleme ve Option Ayarları Rehberi!

Knight Online nasıl indirilir?

Efsane oyun Knight Online’ı kayıt olmadan, ekstra uğraş vermeden sadece tek tıkla sitemiz üzerinden indrebilirsiniz. Knight Online İndir yazısına tıklayarak ya da sağ üst köşede bulunan İndir butonuna basarak hemen indirme işlemine geçebilirsiniz. Knight Online oyuncusuysanız güvenliğin ne denli önemli olduğunu vurgulamamıza gerek yoktur. Günlerce, aylarca hatta yıllarca maddi ve manevi emekler harcayarak oluşturduğunuz karakterlerin tehlikeli bir siteden yapacağınız indirme sonucu soyulabilme ihtimalini düşünmek bile acı vericidir.

knight indirme

knight indir

Sizleri bu riskli durumdan kurtarmak adına oynanacakoyunlar.com olarak sitemiz üzerinden güvenli indirme bağlantısı paylaşıyoruz. Yukarıda sizlerle paylaştığımız bilgiler doğrultusunda Knight İndir yazısına ya da indir butonuna basarak indireceğiniz “Knight_Online_Downloader.exe” isimli dosyayı yönetici olarak çalıştırın. Knight Online Downloader’ı yönetici olarak çalıştırdıktan sonra oyunu kurmak istediğiniz dizini “Browse…” butonu ile belirleyebilirsiniz. Knight Online’ı indirmeyi düşündüğünüz dizini ayarladıktan sonra “Next” butonuna basarak indirme işlemine başlayabilirsiniz.

knight yükleme

knight online nasıl yüklenir?

İndirici üzerinde mevcut indirme hızınızı, kalan süreyi, indirilen boyutu ve buna benzer bilgileri edinebilirsiniz. İndirme işleminiz tamamlandığında indirici üzerinden “Open” butonuna tıklayarak Knight Online’ı yüklemeye başlayabilirsiniz.

Knight Online nasıl yüklenir?

Knight Online indirme işlemini tamamladıktan sonra “Open” butonuna basarak direkt olarak Knight Online Kurucuyu çalıştırmış olacaksınız. Knight Online Kurucu bölümünde izlemeniz gereken oldukça basit adımlar mevcut. Knight Online’ı yüklemek için izlemeniz gereken adımları aşağıda görebilirsiniz:

  1. Ekranınıza gelen pencerede yer alan “Next >” butonuna tıklayın.
  2. Knight Online’ı kurmanız için bir dizi sözleşmeyi kabul etmeniz gerekmektedir. Bu bölümde ise “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyerek tekrardan “Next >” butonuna tıklayın.
  3. Knight Online’ı çalıştırmanız için gerekli bazı dosyaların sürücünüze yüklenmesi gerekmektedir. Bu bölümde hangi dizine kurmak istediğimizi belirleyeceğiz. “Choose the installation folder.” yazısı altında yer alan seçmeli alanda size en uygun dizini seçin ve “Next >” butonuna tıklayın. Biz örneğimizde “D:\NTTGame\KnightOnline” olarak belirledik. Size tavsiyemiz depo olarak kullandığınız sürünücüzü tercih etmeniz olacaktır.
  4. Kurulum sonrasında Başlat Menüsü, Masaüstü ve Hızlı Başlatma alanlarında Knight Online’ı görmek istiyorsanız; “Create icon on Start Menu”, “Create icon on Desktop” ve “Create icon on Quick Launch” seçeneklerini işaretleyin ardından “Next >” butonuna tıklayın.
  5. Bu bölümde Knight Online Yükleme işlemine başlmadan önce son bir kontrol amaçlı ekstra görevlerinizi size tekrardan gösterecektir. Eğer seçeneklerin bu şekilde kalmasını istiyorsanız “Install” butonuna tıklayarak kurulum adımına geçebilirsiniz.
  6. Knight Online Yükleme adımında bazı dosyaları belirlediğiniz dizine kopyalamaya başlayacaktır. Ortalama 10 dakika içerisinde Knight Online sorunsuz bir şekilde bilgisayarınıza yüklenmiş olacaktır.
  7. Herhangi bir hata almadığınız taktirde karşınıza gelen son pencere ise “Completing the KnightOnline Setup Wizard” olacaktır. Bu bölümse ise “Finish” butonuna tıklayarak artık Knight Online oynamaya başlayabilirsiniz!

Knight Online Patch (Yama) Nasıl Yüklenir?

Kurulumu tamamladıktan sonra masaüstünüze gelen “KnightOnline” kısayoluna tıklayarak “Knight Online Launcher” çalıştırabilirsiniz. Knight Online Launcher’ı çalıştırdıktan sonra ufak bir yama yüklenecektir. Bu yama NTTGame tarafından yapılan bakım ile oyunculara sunulmaktadır. Knight Online yamaları genel olarak sorun düzeltmeleri, yeni içerikler ve buna benzer iyileştirmeler barındırmaktadır. Knight Online Patch yüklenirken sorun yaşıyorsanız, yorum olarak yaşadığınız sorunu bize ilettiğiniz taktirde en kısa sürede size ulaşarak sorunuzu düzeltmeye çalışacağız.
Knight Online patch işlemi bittikten sonra “Update Completed” yazısını göreceksiniz. Bu yazıyı gördükten sonra “Start” butonuna tıklayarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Oyuna giriş yapmadan önce “Option” butonuna basarak ayarlamalarınızı yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Knight Online Option Ayarları?

Knight Online’a girmeden önce çözünürlüğünüze göre ayarlamanız size daha iyi bir oyun deneyimi sağlayacaktır. Eğer Knight Online oynarken bilgisayarınız kasıyorsa mutlaka ama mutlaka “Character”, “Object” ve “Terrain” seçeneklerini “Low” olarak ayarlayın. Knight Online FPS performansı için ek olarak “Show Shadow” ve “Show Weapon’s Effect” seçeneğini kapatabilirsiniz. Bunun yanı sıra bağlantı hızınız ile orantılı bir problem yaşıyorsanız “Visibility Range” seçenğini “Minimum” olarak ayarlarsanız daha akıcı oyuna sahip olabilirsiniz.

Çözünürlüğünüzü değiştirmek istiyorsanız “Resolution” bölümünden size uygun seçeneği belirleyerek değiştirebilirsiniz. Knight Online çözünürlük ayarından sonra mutlaka “Color Depth” seçeneğini “32 Bit” olarak ayarlayın. Ses seçenekleri için “Sound” bölümünden değişiklikler yapabilirsiniz. Knight Online oynarken bir sorun yaşadınız ve bu sorunu bir türlü gideremediniz. Ayarlar bölümünde “Game Version” kısmından mevcut versiyonu 2 düşürerek “Contects of the Update” butonuna basın. Bu ayarlamayı yaptıktan sonra “Save Changes and Start” butonuna basarak Knight Online’ın tekrardan yama almasını sağlayabilirsiniz.
Knight Online İndirme, yükleme, patch (yama) yükleme ve option ayarlama hakkında sormak istediğiniz sorularınız ya da önerileriniz varsa bunları mutlaka yorum olarak bize iletin!

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.