Ana sayfa » Kinguin Artık Türkiye’de!

Kinguin Artık Türkiye’de!

Kinguin Türkiye Pazarına Giriş Yaptı!

Loot Crate’in Türkiye’ye gelmesi gibi güzel bir haberden sadece birkaç hafta sonra Kinguin’in de Türkiye’ye gelmesi oyun dünyasında bulunan herkesi sevindirdi.

kinguin-turkiye-oynanacakoyunlar

Nedir peki bu Kinguin?

Kinguin, dijital mağazasıyla 25 binden fazla ürün sunarak yaklaşık 3 milyondan fazla kullanıcısının yüzünü çok uygun ve avantajlı fiyatlar ile güldüren bir platformdur. Aynı gittigidiyor mantığı ile çalışan Kinguin’de çeşitli satıcılar veya mağazalardan istediğiniz oyunu, normal fiyatlarından daha uygun bir fiyata bulabilir, satın alabilir ve oyun arşivinize ekleyebilirsiniz.

Kinguin, Türkiye’ye gelmesi ile beraber tamamen Türkçe bir arayüz ile müşterilerine hizmet vermeye devam edecek. Fiyatlandırma olarak Türk Lirası kullanan Kinguin’de aynı zamanda destek sistemindeki operatörler de Türkçe destek verecek.

Kinguin, oyun camiasına oldukça katkıda bulunacak gibi gözüküyor. Aynı zamanda ise artık resmi olarak Kinguin Türkiye bölgesinde de satış yaptığı için özel günler için kampanyalar da bekleyebiliriz gibi.

Kinguin Türkiye sayfasına göz atmak için buraya tıklayabilir, alışverişinize ve oyun arşivinizi büyütmeye hemen başlayabilirsiniz!

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.