Ana sayfa » Kingdom Online Pelerin Görevi

Kingdom Online Pelerin Görevi

Kingdom Online 284 Güncelleme Notlarında yer alan ”Pelerin” sistemi oyuna dahil edildiğini tüm arkadaşlarımız bilmektedir. Kingdom Online Pelerinin ne gibi avantajlarının olduğunu ve nasıl alındığını sizlere bu konuda açıklayacağız.

Kingdom Online Pelerin Ne İşe Yarar

Pelerin bir kostüm setleri gibi üzerimize giyilebilen hoş ve verdiği Fiziksel Def, Büyü Def ve bunun yanı sıra birbirinden farklı özellikler vererek karakterimizin defans, atağını yada hareket hızını arttırmaya yönelik özellikler içermektedir.

Kingdom Online Pelerin Nasıl Alınır?

Bu görevi yapmak biraz zaman alsa da PvE dönme keyfini bu sayede yaşıyor ve eğlenerek görevi yapabiliyoruz. Sizlere aşağıda anlattığım gibi sıralamayı bozmadan ve kordineli bir şekilde hareket eder iseniz zaman kaybetmeden Pelerin alabileceksiniz.

Kingdom Online Pelerin İşlemi

Oyuna girdiğimiz de karşımıza çıkan 2 İşaretine tıklayarak ;

1

Beth bizden Zambique giderek ” Edwynn ” isimli npc’den görevin devamını yapmamızı istiyor. ” I Should find him out. ” seçeneğini işaretliyoruz ve Edwynn Npc’sinin yanına gidiyoruz.

Edwynn Npc’si Zambique ( X69 Y46 ) haritasına gidiyoruz. Edwynn Npc’sinin olduğu yer Frozen Tower’de. Buraya kısa yoldan gidebilmek için Ejderha eğitmenin den Dragon Pilot sistemini kullanarak gidebiliriz.

3

Evet Edwynn geldik ve görevi buradan alıyoruz. Edwynn bizden şunları kesmemizi istiyor ;

4
35 tane kestikten sonra görevi Edwynn Npc’sine gelerek teslim ediyoruz. Görevi teslim ettikten sonra Edwynn bizi yine Zambique haritası içerisinde yer alan Vandigros bölgesindeki ” Karpa ” Npc’sine giderek görevi teslim etmemizi istiyor.

Karpa gelerek görevi teslim ediyoruz.

5

Ve sonrasında Karpa bizden Cape of Karanis görevini almak ister misiniz? Tarzında soru soruyor ve bizde görevi alıyoruz.

6

Karpa bizden Şu materyalları istemektedir ; 7

Bu görevleri şu zindan ve yaratıklardan elde edebiliriniz;

1- Tooth of Lycan = Raikus ( Zambique )

2- Pendant of Witch = Mavi Cadı ( Zambique )

3- Fragment of Iluusion = Ruach ( Gizli Zindan )

8

9

Sonrasında Karpa adlı Npc gelerek Hammering görevini teslim ediyor ve Cape Of Karanis (1. seviye) Pelerinimizi elde ediyoruz. Bu pelerin kademe arttırmanız gerekmektedir. Bu şu şekilde olmaktadır ;

10

Yine aynı şekilde Karpa Npc’sinden Fun With Hammer görevini alıyoruz. Bu görev bizden 1 adet Cape Of Karanis ve Elm Tree Fruit istemektedir.

Az önceki Hammering görevinden elde ettiğimiz Cape Of Karanis çantamızda saklıyoruz. Elm Tree Fruit İçin Basebizol zindanına giriyoruz.
Basebizol bosundan elde ettiğimiz Elm Tree Fruit eşyası ;

11
Bu sayede Fun With Hammer görevini bitirmiş oluyoruz. Tekrar Zambique haritasına giderek Vandigros bölgesindeki Karpa Npc’sine gelerek Görevimizi teslim ediyoruz ve Pelerinimizi alıyoruz.

12

Bunun yanı sıra şu şekilde yaparak da Pelerin almamız gerçekleşebilir bunun için ;

Karakter Bilgisi > Ekstra > Reputation

13

Bu bölgede yer alan puanlarımız sayesin de Materyal toplamak yerine Sienna meydanında Kral Salinasın orada bulunan Garner Npc’sine giderek ,

14

1- Tooth of Lycan

2- Pendant of Witch

3- Elm Tree Fruit

15

Alabilirsiniz. Tek eksik olan Malzemeniz Fragment of Iluusion olacaktır. Bunun için Gizli zindana gidebilirsiniz. ( Gündüz Saatlerinde giriş yapabilirsiniz )

Dip Not ;

Canavar kutularından materyal eşyaları şu an için elde edilememektedir, ilerleyen tarihlerde materyaller canavar kutularına eklenecektir.

Başlangıç pelerini yukarıdaki üç materyal kullanılarak üretilebilir.
Başlangıç pelerininin yükseltebileceğiniz seviyeleri bulunuyor bunlar;

Legendary Cape küçük bir şans ile Casius’dan elde edilebilir.

Black Lantern Reputation Puanı

Black Lantern Reputation puanı Ruach (Saklı Zindan), Raikus, Mavi Cadı ve Buz Tepesi günlük görevleri ile kazanılabilir.

Spell of Twilight Reputation Puanı

Basbizol madeninde Basbizol canavarından elde edilebilir.;

Luferson Reputation Puanı

Yeni harita Manu kalesinde bulunan günlük görevleri tamamlayarak elde edebilirsiniz.

Glorious Mirelhai’s Butonu

Bu yeni buton eşyaları Pelerinlerde kullanılabilir.
Butonu Onur tılsımı tüccarlarından yüksek seviye Luferson Kalesi Ün puanı şartı ile satın alabilirsiniz.

Kingdom Online Ekibi

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.