Ana sayfa » Kingdom Online Gece ve Gündüz Sistemi

Kingdom Online Gece ve Gündüz Sistemi

Kingdom Online’a Yeni Güncelleme

NTT Game tarafından yayınlanmakta olan MMORPG oyununa yeni bir güncelleme daha geldi; Kingdom Online Gece ve Gündüz Sistemi artık aktif! Bir orta çağ fantezi rol yapma oyunu olan Kingdom Online oyuncularına yeni bir güncelleme ile daha farklı ve daha eğlenceli bir Pvp keyfi sunacağa benziyor.

Kingdom Online Gece ve Gündüz Sistemi Detayları

Kingdom Online, Karanis haritasına eklenen yeni gece ve gündüz sistemi ile birlikte oyuncularına Pvp haritasında kendilerini daha hızlı geliştirebilmesi için güvenli dakikalar vaat ediyor. Daha önce haritada 7/24 süresince pvp yapabilen Kingdom Online oyuncuları, yeni güncelleme sonrasında sadece gece süreçlerinde Pvp yapabiliyor.

Kingdom Online Gece ve Gündüz Sistemi Saatleri

Karanis zaman dilimleri;

00:00 ~ 01:00 Gece
01:00 ~ 02:00 Gündüz
02:00 ~ 03:00 Gece

21:00 ~ 22:00 Gündüz
22:00 ~ 23:00 Gece
23:00 ~ 00:00 Gündüz

Kingdom Online Gece ve Gündüz Sistemi

Kingdom Online Gece ve Gündüz Sistemi

Yeni güncelleme ile birlikte gündüz sürecinde haritadaki iki düşman taraf üyelerinin de birlikte parti oluşturabildiği hatta birlikte canavar bile öldürebildiği Karanis haritasının orta kısmında ise geceleri ortaya çıkan bir atlı korumayı öldürerek özel binek eşyasını elde etme şansı sizleri bekliyor.
Karanis haritasının henüz tamamının açılmadığını hesaba kattığımızda Kingdom Online Pvp haritasının ilerleyen günlerde güncellemeler ile gelişmeye devam edebileceğini tüm okurlarımıza duyurmak istiyoruz.

Kingdom Online’da yapılan bu güncellemeyi beğendiniz mi? Oyuna hemen başlamayı düşünüyorsanız resmi sitesine burada bulunan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.