Takip Et
Ana sayfa » Keep Talking and Nobody Explodes » Keep Talking and Nobody Explodes Tanıtımı

Keep Talking and Nobody Explodes Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Keep Talking and Nobody Explodes; geliştiricisi ve yayımcısı Steel Crate Games olan gerilim ve heyecan dolu bomba imha simülasyon oyunudur. Bağımsız bir yapımcısı olan oyun son zamanlarda büyük bir ilgi görmüş ve en çok oynanacak oyunlar listesinde yerini almış gibi görünüyor. Oyunu PC üzerinden Windows ve Mac platformlarından oynayabilirsiniz.

Keep Talking and Nobody Explodes’den kısaca bahsedecek olursak oyunun hikayesi tamamen bomba nasıl imha edilir bunun üzerine kuruludur. Belirlenen süre içerisinde bombayı imha ettiniz ettiniz yoksa havaya uçmaya hazır olun. Her çözdüğünüz bomba sonrası bir üst düzeye geçiyorsunuz ve bu düzey diğer çözdüğünüz bomba gibi olmuyor gittikçe zorlaşarak devam ediyor. Bombayı imha etmek için çeşitli yöntemler mevcut, bazen kablo keserek, bazen rakam karmaşasını çözerek, bazense belirli bir zamanı tutturmak gibi çeşitli yöntemlerle bombayı imha etmeniz gerekiyor. İmha etmek çok kolay olmayacaktır ve bu zorluğa alışmanız gerekiyor. Çünkü her bölüm geçtiğinizde bu zorluk seviyesi artacaktır ve bazen o seviyeyi geçmek saç baş yoldurtacak dereceye gelecek ama o seviyeyi geçmeden de rahat edemeyeceksiniz. Bu nedenle oyun ne kadar zor olsa da bağımlılığı yüksek olduğunu şimdiden söyleyelim.

Bombayı çözmek için size verilen manual yani bazı belgeleri okumanız ve mantıklı bir şekilde ilerlemeniz gerekiyor. Bunu yaparken de tahmin edersiniz ki bir arkadaşınıza ihtiyacınız olacaktır, belgeleri yanlış okumanız veya bombayı çözen kişinin yanlış bilgi vermesi imha işlemini gerçekleştirememenize ve dolayısıyla bombanın patlamasına neden olacaktır. Bu sebepten bazı zor aşamalarda arkadaşınıza veya kendinize sinirlenmemenizi öneririz. Bazense mola vererek oyuna yeniden devam etmelisiniz.

Keep Talking and Nobody Explodes’e Multi Player diyemediğimiz gibi Single Player da değil çünkü oyun eşli oynanabilmektedir. Tek başınıza oynayabilir misiniz? Bu durum biraz şüpheli ve bi o kadar da zor. Çünkü imkansız denecek derecede zorlanacaksınız ki hem verilen imha belgelerine hem de bombayı çözmeye odaklanmak sizin için imkansızın ötesine geçmek gibi olmalı.

Oyunun PC Sistem Gereksinimleri ise: Windows 7 veya daha üstü işletim sistemi, en az 1.5 ghz işlemci, en az 2 gb ram, en az 256 MB ekran kartı ve son olarak 1 gb boş alana ihtiyacınız olacaktır. Tabi unutmadan verilen manualler için bir printerdan çıktı almaya ihtiyaç duyacaksınız.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.