Ana sayfa » Karanlık Işık 19 Mayıs Etkinlikleri

Karanlık Işık 19 Mayıs Etkinlikleri

Her yaştan oldukça fazla oyuncuya sahip web tabanlı Karanlık Işık 19 Mayıs etkinlikleri ile oyuncularını sevindiriyor. Geçtiğimiz aylarda yaptıkları bir sürü etkinliğe bir yenisini ekleyerek her Karanlık Işık oyuncusunun arzu ettiği özüller ise sahiplerini bekliyor.

Karanlık Işık oyna

Karanlık Işık 19 Mayıs Etkinlikleri

19-20 Mayıs 2016 tarihine özel bu etkinlikte 1. ve 20. sunucuda bulunan adminler, kendilerine özel admin hesapları ile oyuna giriş yapacaklar. Oyuncuların görevleri ise bu admin karakterler ile savaşmak. Son vuruşu yapan oyuncu ise çok özel hediyelerin sahibi olacak. Fakat başlı başına son vuruşu yapmak yeterli olmayacak. Oyuncuların, son vuruşu yaptıklarını gösteren bir ekran görüntüsü alıp, bu ekran görüntüsünü ise ilgili forum kategorisinde bulunan konuya göndermeleri gerekiyor. Konuya gönderilecek olan ekran görüntüsü ile ise şu bilgiler olmazsa olmazlar arasında;

  • Karakter adı
  • Oynanılan sunucu
  • Hesabın bağlı olduğu e-mail adresi

Etkinlikte verilecek olan büyük ödül ise, her Karanlık Işık oyuncusunun elde etmek istediği eşyaların bir paketi! Bu pakette yer alan bazı eşyalar ise şunlar, gerisi ise sürpriz;

  • VIP Kartı
  • Harcayabileceğiniz milyonlarca altın
  • Binlerce zaman boşluğu enerjisi ve daha bir sürü içerik

Karanlık Işık 19 Mayıs Etkinlikleri için hazırladığı bu büyük paket sadece son vuruşu yapan oyunculara verilecek. Ama son vuruşu yapamayıp da savaşlarda kıyasıya mücadele veren oyuncular da unutulmadı. Etkinliğe katılan ve formu eksiksiz olarak dolduran bu oyunculara ise altınlar ve zaman boşluğu ve özellik yumurtasından oluşan daha küçük bir hediye paketi verilecek.

Bunun yanı sıra, bu etkinlikler dışında ise saat 16.00’da Gerçek Dışı Labirent ile Buz ve Ateş Savaş alanı tüm gün boyunca gücünü test etmek isteyen savaşçılara özel olarak açık kalacak. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor bayramı için çok özel etkinlikler Karanlık Işık oyuncularını bekliyor. Şimdiden tüm oyunculara bol şans!

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.