Takip Et
Ana sayfa » Karahan Online » Karahan Online Tanıtımı

Karahan Online Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Karahan Online, çevrim içi oynanabilen bir MMORPG oyunudur. Oyunun Türkiye yayıncılığını maynGames yapmaktadır. Kavimler arasındaki savaşın konu edildiği Karahan Online,Twelvesky2 ve Karahan Altı Co. LTD firmaların tescilli markasıdır.

Karahan Online Hakkında

Karahan Online, çıktığı günden bu yana birçok MMORPG oyuncularının yakından takip ettiği bir oyundur. Tarihe meraklı oyuncuların adeta bağımlısı oldukları bu oyunda, doğu taktiklerini severek sergileyeceksiniz. Bu heyecan dolu oyunda üç farklı savaş tipi bulunmaktadır. Bu savaşlar Saatli Savaşlar, Kilit Nokta ve Kutsal Taş Savaşıdır. Saatli Savaş toplamda 157 level temel alınarak düzenlenen bir savaştır. Genel olarak 24 farklı saatte düzenlemekte ve en büyük amacı oyuncuları sonraki diğer savaşlara hazırlamaktır.  Kilit Nokta savaşı her üç saatte bir düzenlemektedir. Bu savaşı kazanan kavimin daha çok tecrübe kazanabilecekleri yeni haritalar ve bu haritalara giden kapılar açılmaktadır. Oyunda daha hızlı seviye atlamak isterseniz katılmanız gereken, önemli bir etkinlik olarak karşınıza çıkmaktadır. Son ve en önemli savaş olan Kutsal Taş savaşı dört kavim arasında geçmekte ve tamtamına üç saat sürmektedir. Savaşın galibi olan kavim güç avantajını sağlayarak belli bir üstünlük kazanmaktadır.

Karahan Online, bünyesinde dört farklı kavim barındırmakta oyuncular bunlardan bir tanesini seçerek maceraya dâhil olabilmektedir.  Karahan Online içerisinde seçebileceğiniz kavimler Kadim Gök Kavim, Muhteşem Ejder, Azametli Yılan ve Azgın Parsdır. Oyun içerisinde en önemli özeliklerden biriside oyuna sonradan eklenen Pet büyütme ve Canavar evcilleştirmedir. Petler sahiplerine atak ve savunmaya dayalı özelikleri ile yardım eden gizemli yaratıklardır. Evcilleştireceğiniz petiniz karakterinizle doğru orantıda gelişerek sizlere oyun içerisinde destekçi olmaktadır.

Karahan Online, oyunu içinde ticari imkânlar takas ve eşya dükkânı sayesinde işlemektedir.  Eşya dükkânı oyun içinde işlem yaptığınız ve sadece oyun parasıyla alışveriş yaparak item alabildiğiniz ticari unsurlardan bir tanesidir. Oyun içindeki takas sistemi ise oyunda nadir bulunan eşyaların, oyuncular arasında belli koşullara bağlı olarak değişimine yardımcı olmaktadır.

Oyunu oynamak için bağlantıya tıklamanız yeterli, iyi oyunlar. Ayrıca ana sayfamız üzerinden oyunun kayıt sayfasına erişebilirsiniz.

Karahan Online Sistem Gereksinimleri

Sizlere tanıttığımız bu MMORPG oyununu, kesinlikle oynanacak oyunlar listenize eklemenizi tavsiye ediyoruz. Karahan Online sistem gereksinimlerine baktığımızda bu oyunu oynayabilmeniz için cihazınızın minimum düzeyde aşağıdaki özelikleri barındırması gerekmektedir.

İşletim Sistemi: Windows XP ya da daha üst düzey bir işletim sistemi.

İşlemci Tipi: İntel Pentium 3 800 Mhz ya da daha üst düzey bir işlemci.

Ram Miktarı: 1Gb veya daha fazlası

HDD Veri Alanı:  3 GB

Ekran Kartı: GeForce FX 5200 ya da Radeon 7600 64 MB

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.