Takip Et
Ana sayfa » Just Cause 3 » Just Cause 3 Tanıtımı

Just Cause 3 Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Just Cause 3 Tanıtımı Hakkında

Avalanche Studios tarafından geliştirilen Just Cause 3 oyunu 1 Aralık 2015 tarihinde Square Enix tarafından yayınlanmıştır.  Aksiyon macera oyunu olan Just Cause 3 Microsoft Windows, Playstation 4 ve Xbox One platformlarından herhangi bir tanesinden oynanabilmektedir. Just Cause 3 Tanıtımı hakkında detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam ediniz.

Just Cause 3 Oynanış

Just Cause 3 özellikle anlamsız oyun tarzı ile dikkatleri üzerine çekmekte. Aksiyon ve macera oyun hayranlarının beklediği oyunda bir helikopterden diğerin atlayabilecek, havadan gelen top mermisine vole ile vuruş yapabileceksiniz. Oyundaki kahramanımız olan Rico Rodriguez, kurgusal Akdeniz adasında bir maceradan diğer bir maceraya koşmakta. Just Cause 2 ye göre haritada yapılan genişleme ile hacimsel olarak arazide dikeylik sağlanmış durumda. Just Cause 3 ile oyuncular artık yer altı mağaralarını keşfederek daha etkili bir oyun imkânı bulabilmektedir.  Oyun içerisindeki donanımlara Füze Rampaları, Av tüfeği ve Rpg gibi silahlar eklenmiştir. Bunlara ek olarak savaş uçağı,  uçak, gemi ve egzotik arabalar eklenen diğer araçlar arasında yer almaktadır.

Just Cause 2’ye göre kullanımı daha da kolaylaştırılan oyunun en önemli özeliklerinden bir tanesi kahramanımız Rico’ nun yaptığı, paraşütle atayış deneyimlerinde düşmanlarına karşı silah kullanabilmesidir.  Just Cause 3’te kullanıcıya daha çok yıkım ve tahribat yetkisi verilerek köprü, heykel ve otoyolları yıkma imkânı sunmaktadır. Oyun esnasında Rebel Drop dinamiği kullanılarak oyunu durdurarak donanım ve silah seçimi yapabilmeniz ayrıca eklenen yeni özelikler arasındadır.

Just Cause 3 gerçekten inanılması güç sahnelerle dolu aksiyon dolu bir macera oyunudur. Oyunu test etme imkânına sahip olduğumuzda yapabildiklerimiz hayal dünyamızı zorlamaya yetti diyebiliriz. Bindiğiniz helikopterden sarkarak roketatarınızla düşmanlarınızı hedef alıp onları imha edebilirsiniz. Just Cause serilerinde herkesin bildiği kahramanımızın o meşhur kancası bu seride de kahramanımızın en önemli yardımcıları arasında yer almakta. Oradan oraya zıplarken kancanızla farklı noktalara hızlı sıçrama yapabilir ve bu sıçrama sırasında düşmanlarınıza silahınızla atış yapabilirsiniz.

Just Cause 3 Sistem Gereksinimleri

Just Cause 3 oyununu oynanacak oyunlar listenize almadıysanız bir kere daha düşünün derim zira uçuk fizik kurallarına karşı koyan hareketler sayesinde hayal dünyanızdaki kahramana bu oyunla ulaşabilirsiniz. Just Cause 3 sistem gereksinimlerine baktığımızda cihazınızın minimum düzeyde Windows 7 işletim sistemine sahip olması gerekiyor. Görsel öğeler bakımından oldukça zengin ve kaliteli içeriklere sahip oyun için Nvidia GF GTX (2 GB) ya da AMD Radeon HD 7890 (2GB) ekran kartlarından bir tanesine sahip olmalısınız. Minimum düzeyde cihaz özeliklerine ek olarak 6 GB Ram, 54 Gb veri alanı ve İntel Core i5-2500k ya da AMD Phenom 2 X6 işlemcilerden bir tanesi cihazınızda olması gereken donanımlar arasındadır.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

1 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.