Ana sayfa » Just Cause 3 Geliştiricileri Problemleri Çözüyor

Just Cause 3 Geliştiricileri Problemleri Çözüyor

Just Cause 3 Geliştiricileri Problemleri Çözüyor

Just Cause 3’de yaşanan sorunlar herkesi üzdü fakat oyun geliştiricilerinden gelen ve defalarca tekrarlanan güven verici sözler oyuncuların içine bir nebze de olsa su serpti.

Dün faaliyete geçtiğinden beri Just Cause 3’ün başı beladan kurtulamıyor. Oyun, PS4, Xbox One ve PC sürümlerinde teknik sorunlar ve performans sorunları yaşıyor. En güçlü ve yüksek performans gösteren makinalar bile sağlam bir resim karesi hızı (frame-rate) alabilmek için mücadele veriyorlar.

Just Cause 3 - News Image

Nvidia günün erken saatlerinde, düşük FPS ile iyi bir performans yakalamanızı sağlayabilen yeni bir sürücü güncellemesi yayınladı, güncellemeyi yüklemenin kesinlikle buna değeceğini belirtmek isterim. Fakat maalesef oyuncuların birçoğu için oyun halen katlanılamaz bir şekilde devam ediyor.

Steamda yayınlanan makaleye göre geliştirici Avalanche kendilerini bu sorunları çözmeye adadıklarını ve oyunu ‘mümkün olduğu kadar harika’ hale getireceklerinin sözünü verdi. Sanırım yakında bu sorunlara yönelik bir güncelleme olacak.

Fakat oyuna gelecek olan patch’de ETA‘nın bulunmayacağını belirttiler. Ardından şöyle bir açıklama geldi. “Bazılarınızın teknik problemler yaşadığının farkındayız – bunların tümünü inceliyoruz ve kendimizi sizlerin alabileceğiniz en iyi oyun performansını almanızı sağlamaya tamamen  kendimizi adadık.

Şöyle eklediler, “Biliyoruz, bizden daha ayrıntılı bilgi istiyorsunuz, yama ne zaman gelecek ? Neler düzeltilecek ? – bu bilgileri sizlere vermeyi çok istiyoruz ve cevapları kendi cevaplarımızı aldığımızda bu bilgiyi en kısa sürede sizlere vereceğiz. Fakat şuanda, neredeyse bir günün ardından oyunu yayınladığımızdan beri, bizim muhteşem oyun dünyamızda muazzam derecede çok oyuncu kitlesine eriştik ve gelen tüm bilgi giriş çıkışlarını gözlemlemekteyiz.”

“Bu sorunları halletmek ve oyunu yapılandırmak için biraz zamana ihtiyacımız var – Just Cause 3’ü olabildiğince mükemmel yapmaya kendimizi adadık. Birçok insanın oyunda problemler yaşadığından zaten haberdarız, bütün bunları, oyunu oynayan herkesin eğlendiğinden ve güldüğünden emin olana dek bu sorunların peşini bırakmayacağız.”

Ayrıca oyunu oynayan insanların, herhangi bir sorunla karşılaşması takdirinde Just Cause 3’ün Customer Support (Müşteri Hizmetleri) servisiyle iletişime geçmelerini veya Steam forumlarında daha önce bu sorunu yaşamış ve çözmüş kişilerin konularından yararlanabileceklerini aktardılar.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0
  • Uluç Çelik

    GTA dan kat kat kaliteli bir oyun parası çok yüksek olacaktır ama yeni yılda indirime girer umarım

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.