Ana sayfa » Humble Bundle Nisan 2016 Oyunları Belli Oldu!

Humble Bundle Nisan 2016 Oyunları Belli Oldu!

Humble Bundle Nisan 2016 oyunları sahiplerine ulaştı!

Her ay düzenli olarak Humble Bundle tarafından oluşturulan oyun paketleri, oyuncuların oldukça ilgisini çeken paketler arasına girmeyi başarmış görünüyor. İtiraf etmeliyiz ki bizde bu heyecandan nasibimizi aldık ve oyunları şimdiden Steam hesabımıza eklediğimizi sizlere söylemeliyiz. 12$ gibi bir harcama yaparak Humble Bundle tarafından aylık olarak yayımlanan paketlere abone olabilirsiniz. Paket içeriği genel olarak her ay 1 veya 2 adet popüler oyun ve hatta bu oyunların adı daha önceden açıklandığı için istediğiniz ayı satın alabilme imkanınız da bulunmakta. Ayrıca 6 veya 7 adet standart Indie oyunlar yer alıyor. Bu paketlerin piyasa değeri ise ortalama 110-130$ civarında oluyor. Humble Bundle Nisan 2016 içeriğini sevdik ve sizler için inceledik diğer aylarda güzel oyunlar olacağını düşünüyoruz, Humble Bundle takip etmek hem ucuzluk hem de istediğiniz oyunu almakta sizler için yararlı olacaktır.

Eğer Mayıs ayının paketini şimdiden satın almak istiyorsanız buraya gidebilirsiniz.

[youtube id=”BMwJtFOpwus”]

Hemen Humble Bundle Nisan 2016 Paketini İnceleyelim!

Mart ayında satın almış olduğumuz Humble Bundle Nisan 2016 paketinde oyunculara duyurulan iki adet popüler oyunumuz bulunmakta. Bu oyunlar ise;

1-) This War of Mine – 31 TL

2-) South Park™: The Stick of Truth™ – 74.99 TL

3-) Nuclear Throne – 20 TL

4-) Renowned Explorers – 31 TL

5-) Nova-111 – 24 TL

6-) The Magic Circle – 31 TL

7-) Avalanche 2: Super Avalanche – 18 TL

8 -) Stikbold – 18 TL

9-) Tailwind: Prologue

 

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0
  • Can

    Eğer aktif olarak steam kütüphanenize uygun fiyata her türden oyun eklemek istiyorsanız mutlaka aylık üyeliğinizi yapın. 30-35 tl arası bir miktar karşılığı değeri 200-250 tl’yi geçebilen oyunları kütüphanenize ekliyorsunuz. Bir başka alternatif olarak https://www.indiegala.com/ adresinde yine aynı mantık üzerinden bir çok oyunu paketler halinde 1$’dan başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.