Takip Et
Ana sayfa » Hounds Online » Hounds Online Tanıtımı

Hounds Online Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Yeni nesil grafiklerle sürükleyici bir hikâye ve göreve hazır mısınız? 2015 yılında yeni bir FPS oyunu siz oyun severin beğenisine sunulmuş durumda. Hounds Online, yeni nesil birinci şahıs nişancı oyunudur ve yüzde yüz Türkçe içerik ve seslendirme özeliklerine sahiptir.

Hounds Online Oyunu Hakkında

Hounds Online hikâyesinde, tüm dünya Wickbroke ordularınca işgal edilmiştir. Bütün insanlık daha huzurlu ve daha çok yaşam hakkı için savaşmaya devam ediyor. Umudun git gide azaldığı günlerde Hounds birlikleri tüm insanlık için umut vadetmeye başlamıştır. Sizde bu hikâyedeki görevinizi yerine getirip insanlık için direnişe başlayabilirsiniz.

Hounds, oyununu diğerlerinden ayıran en önemli özelik oyunun FPS türünden çok aynı zamanda RPS türünde bir oyun olmasıdır. RPS tanımını eminim çoğu kişi duymamış olabilir. Birçoğumuz klasik FPS oyunu oynayarak birçok oyunda kendi yeteneklerimizi ve becerimizi geliştirmişizdir. Klasik FPS oyununda oyuncular sahip oldukları karakterler sayesinden kendi beceri ve yetenekleri kadar güçlü olabilmektedir. RPS işte tamda burada devreye girerek, aynı zamanda karakterinizin seviyesine göre karakterinizin belli bir gücünü de gün yüzüne çıkarıp, size benzersiz bir oyun deneyimi sunmaktadır. Karakterinizin seviyesini oyun içerisindeki tecrübe puanları ve bu puanlar neticesinde elde edebileceğiniz rütbe sayesinde yükseltebilirsiniz.

Hounds oyunu içerisinde sizleri dört farklı karakter sınıfı beklemektedir, bunlardan herhangi bir tanesini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Karakter sınıfları Assault, Tech, Specialist ve Support’dur.  Assault oyuncu karakterinin ana silahı otomatik uzun namlulu silahı ve kalkanıdır. Öne çıkan yetenekleri arasında Zehir Saldırısı, Ses Dalgası ve Depar bulunmaktadır. Bir takımda olmazsa olmazlardan bir tanesi de takımın bombacısıdır bu noktada devreye Tech oyuncu karakteri girerek takımın âdete en önemli destekçisi olur. Bomba Atar silahı sayesinde düşmanlarına korku salan bu karakterin yetenekleri arasında Cephane Destek Cihazı, Nöbetçi Taret ve Kalkan Jeneratörü bulunmaktadır.

Hounds Online oyunu bünyesinde birçok silah barındırmaktadır. Bu silahları geliştirebilir ve kendinize özgü özeliklerde silahlar üretebilirsiniz. Geliştirdiğiniz silahınızla Hounds oyununu PVE ve PVP olmak üzere iki farklı modda oynayabilirsiniz.

Hounds Online Sistem Gereksinimleri

Sistem gereksinimlerine baktığımızda minimum düzeyde İntel Pentium 4 işlemci, 1024 MB ram kapasitesi, 2 gb kullanılabilir HDD veri alanı, GeForce 5700 yâda daha üst düzey ekran kartı ve Windows Xp işletim sistemi cihazınızda bulunması gereken özelikler arasındadır. FPS oyunlarında sizde yenilik arayanlardan birisiyseniz bu oyunu kesinlikle oynanacak oyunlar listenize eklemelisiniz.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

1 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.