Takip Et
Ana sayfa » Horizon Zero Dawn » Horizon Zero Dawn Tanıtımı

Horizon Zero Dawn Tanıtımı

Horizon Zero Dawn Tanıtımı Hakkında

Bilgisayar oyunları sevenler için farklı içeriği ile dikkat çeken oyunlar arasında yer alan Horizon Zero Dawn oyununda robotlar arsaların etrafını sarmışken bu arsalarda yaşayan bir avcının yaşadığı olayların etrafında dönüyor. Hayatının tamamını dışarıda yaşamış olan bir Koreli için tehlikeleri keşfetmeye başlayarak bu şekilde oyuna devam edilir. Karakterleri değiştirmek istediğiniz bunun oyunda kolayca yapabilirsiniz.

Yaratıklara ve robotlara karşı verilen mücadele sırasında kullanılan yakın dövüş teknikleri ve silahlar ile mücadele etmeye devam edilir. Yetenek ağacı ile oyunun geliştirmek ve daha da güçlenmek mümkündür. Bir avcı olan Aloy keşfetmek için bulunduğu alanı dolaşmaya devam eder. Önüne çıkan zorluklara karşı gösterdiği mücadele için oyuncular oyun boyunca devam etmektedir.

Horizon Zero Dawn Tanıtımı Sizler İçin Hazırladık!

Horizon Zero Dawn Oyunun Detayları

Playstation 4 için hazırlanmış olan Horizon Zero Dawn oyunu nasıl oynanır? Diye düşünenler belirlenmiş olan koşullara göre hareket ederek oynayabilirler. Aloy’un keşfetmesi gereken bir dünya da karşılayacağı zorluklar ve kabileler ile yapacağı farklı görevler ile ilerlenen oyun keyifli zaman geçirmek isteyenlerin tercihi olmaktadır.

Oyunu oynamak isteyenlerin öncelikle oyunu satın alması ve ardından istediklerinde oyuncu olarak oyuna giriş yaptıktan sonra belirlenen görevleri yerine getirmek için geniş harita üzerindeki yolları deneyerek bu şekilde başarılı olmaya çalışırlar. Bu zorlu görevlerin yerine getirilmesi ve çevrenin tanınması için geliştirilmiş olan oyunun her anı ayrı bir heyecan yaşanmasına yardımcı olmaktadır.

Horizon Zero Dawn Satın Alma

Oyun keyfini doya doya yaşamak isteyenler bu durumda ilk olarak oyunu satın alarak kurmaları gerekir. Oyunun kurulmasının ardından oyunda verilen görevlere göre oyuna başlanarak bu şekilde başarılı olmak için farklı silahlar ile mücadele edilmeye devam edilir. Taştan oluşmuş olan robotları alt etmek için farklı silahlar kullanılabilir.

Farklı konusu ve maceraları ile dikkat çeken oyunu Horizon Zero Dawn satın alma seçeneğini kullanarak bu şekilde satın alabilir ve kurulumunu yaptıktan sonra oynamaya başlayabilirsiniz. Her görevde farklı robotlar ile karşı karşıya kalacağınız için dikkatli olmalı ve onları yok etmek için güçlerinizi kullanmalısınız.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.