Ana sayfa » Hitman’in İlk Sezonu Çok Yakında

Hitman’in İlk Sezonu Çok Yakında

Hitman çok yakında sevenleriyle buluşacak! Bölüm bölüm ilerleyebileceğimiz nefes kesen grafikleriyle çıkış tarihi planlanan Hitman oyunu için ilk sezondan kesitler kendini göstedi. Çok yakında sizlerle birlikte olacak bu enfes oyunun çıkış videosunu Oynanacak Oyunlar olarak bir de bizden izleyin istedik.

Hitman’in İlk Sezonu Çok Yakında!

Dünya çapında birçok hayranı olan milyonlara kendisini göstermiş, gerek Hollywood perdelerinde gerek geeklerin raflarında koleksiyon oyunu olarak bulunmuş bu harikulade oyunun yeni çıkışını gerçekleştirmesine çok az bir zaman kaldı. Yalnızca Hitman adıyla raflardaki yerini alacak enfes oyun, Hitman: Absolution’ın devamı niteliğinde bir yapım olacak.

 2903701-7306191786-Hitma

Oyun bölüm bölüm yayınlanacağı açıklandığından beri hayranları tarafından, sosyal medyada ardı ardına tepki görüyor, gelecek olan ilk bölümün önümüzdeki hafta bizlerle buluşması bekleniyor. Serinin diğer bütün sürümleri gibi IO Interactive tarafından  geliştirilen oyunun yayımcılığı ise Square Enixin yetkisi altında olacak.

Hitman için yayınlanan çıkış videosunu incelediğimizde, Ajan 47 her zamanki şıklığıyla dünyayı bir ucundan diğer ucuna bertaraf ediyor.

Yeni Hitman oyunu ilk sezonuyla 11 Mart tarihinde Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.