Hitman™ Tanıtımı

Hitman™

PC PS4 Xbox One
SATIN AL
8.5

OYLAR

Hitman™ Tanıtımı

Sauare Enix tarafından yayıncılığı yapılan Hitman serisi hakkında yeni ve güncel haberler gelmeye devam ederken sizleri de bu konuda bilgilendirmemek olmaz. Bilindiği gibi IO İnteractive tarafından geliştirilen Hitman, singleplayer modunda, aksiyon ve maceranın bol olduğu bir suikast oyunudur. 2015 yılı içersinde yayınlanması beklenen Hitman 2016 bir takım aksaklıklardan dolayı 11 Mart 2016 tarihine ertelenmiştir. Microsoft, Playstation 4 ve Xbox One platformları için geliştirilen oyunun yönetmen koltuğunda Christian Elverdan oturmakta.

Hitman 2016 oyun detayları gelmeye devam ederken oyunda en büyük özelliklerden biriside hiç şüphesiz dilediğiniz planda suikast düzenlemenizdir. Oyun motoru genel olarak kullanıcı zekâsına önem vermiş ve kişinin kendi suikastını kendisinin istediği şekilde yapmasına olanak sağlamıştır. Aslına bakarsanız durum şöyle işlemekte, oyun yaratıcılığının teşvik edildiği bu seride kendi hedefinize yapmak istediğiniz suikast için birden fazla yolunuz bulunmakta ve bunlardan herhangi birini seçebilirsiniz. Suikastınızı keskin nişancı tüfeği ile yapabileceğiniz gibi yakın dövüş silahlarıyla da yapabilirsiniz. Suikastlarınız sırasında dikkat dağıtıcı olaylar meydana getirerek suikastınızı gizli tutabilirsiniz.

Oyunun yeni sürümünde bizleri birçok özelik beklemekte, bu özeliklerden en dikkat çekici olanı bazı suikast görevleri sınırlı zaman içinde tamamlanması gerekiyor. Bu süre zarfında verilen görevi bitiremediğiniz takdirde o görevi tamamlama şansınız kalmıyor. Oyun içinde hareket eden karakterlerin oyuna doğrudan etkisi olmakta. Örneğin oyun içersinde bir haberi dinlemeniz sizi hedef kişiye götürme konusunda önemli bilgiler sunabilmektedir.

Yeni seride dikkat çeken diğer bir özelikte Contracts modunun oyuna dâhil edilmesi. Contracts modu oyun içinde diğer oyunların kendi suikast senaryolarını hazırlayarak diğer oyuncularla paylaşmasına olanak sağlamakta.

Hitman 2016 kapalı beta sürümü ile şimdiden birçok oyuncunun oynanacak oyunlar listesine girmeyi başarmış durumda. 11 Mart 2016 yılında güncel sürümün yayınlanması beklenen oyun bakalım Hitman ve Hitman Absolution kadar ilgi görecek mi? Hitman 2016 hakkında güncel haberler geldikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Şifremi Unuttum