Takip Et
Ana sayfa » Heroes & Generals » Heroes and Generals Tanıtımı

Heroes and Generals Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Heroes and Generals Tanıtımı Hakkında

Reto-Moto tarafından geliştirilen ve 2.Dünya savaşını konu alan muazzam bir MMOFPS oyunu olan Heroes and Generals, hem Steam’den hem de tarayıcı üzerinden oynanabiliyor. Oyun hakkında daha detaylı bilgi için Heroes and Generals Tanıtımı yazımızı okumaya devam ediniz.

Bağımlılık yapacak derecede orijinal bir konsepte ve devasa büyüklükteki haritaya sahip olmasının yanında düşük optimazyon olsa da sağlam denebilecek grafiklere ancak anında alışılamayacak bir oynayış biçimine sahip. 3 Farklı ülkenin mücadelesini(Amerika, Almanya ve Sovetler) ve 2. Dünya savaşını konu almakta. Üstelik oyunda tank, uçak, çeşit çeşit savaş arabası ve bisiklet kullanılabilir durumda. Ayrıca bir savaşta tüm araçlarda kullanılabilmekte.

Heroes and Generals ‘da büyük bir dünya haritası mevcut. Bu dünya haritasındaki bölgeler ele geçirilebilir durumda ki burada devreye Heroes ve Generals giriyor. Eh, tabii ki de oyunun ismi buradan geliyor. Önce Generals’den bahsedelim. Generals rolünü öyle kimse alamıyor. Belli bir seviyeyi geçmek veya bir miktar altın ödemek gerekiyor. Bu sınıf savaşı yöneten, 2. Dünya savaşı haritasının savaşlarını başlatmaktadır ve burada devreye giren Hero’ları savaşa göndermektedir. Heroes ve generals birbirine her zaman bağlıdır…

Özellikle arkadaşlarınızla oynamanız gereken ve bir yandan ciddiye almanız gereken, arada da eğlenceli durumların da ortaya çıktığı Heroes & Generals’e sık sık güncelleniyor ve birçok hatalar giderilip, oyuna yenilikler getiriliyor. Oyunu tarayıcıdan ve Steam’den ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Ayrıca bu oyun, tam 2012 Yılından bu yana sürekli olarak geliştirilmekte ve şuan Açık beta sürümünde. Oyunun tam sürümünün çıkış tarihi henüz belli olmasa da sürekli olarak oyuna güncellemeler gelmekte. Bu güncellemeler ile oyun daha iyi performans sağlıyor ve yeni yeni içerikleri kullanıcılarına sunuyor. Bunun yanında size 2. Dünya savaşını tam anlamıyla olmasa da, yaşatıyor denebilir. Bu oyunu özellikle Red orchestra oyuncuları çok mu çok sevecek. Son olarak; oyunun soundtrack’leri tam anlamıyla bir efsane!

 MINIMUM

 • 2 GHz DUAL CORE İŞLEMCİ
 • 4 GB RAM
 • ATI HD 2000 veya üzeri (512 mb RAM)
 • Nvidia 7900 veya üzeri (512 mb RAM)
 • Windows Vista
 •  1/1 mbit indirme hızı

TAVSİYE EDİLEN

 • Intel Core ve üzeri işlemci – İşlemci Deneylerlerine göz atın.
 • 4 GB RAM
 • ATI veya Nvidia ekran kartı > 1 GB RAM > Ekran Kartı Deneyleri
 • Windows 7, 8 veya 10
 • 6/2 mbit ve üzeri internet indirme hızı
Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

1 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.