Ana sayfa » Hearthstone yeni ek paketi ismi belli oldu!

Hearthstone yeni ek paketi ismi belli oldu!

Hearthstone yeni ek paketi ismi sonunda belli oldu. 2016’nın ilk ek paketini alacak olan Hearthstone’un ek paketinin ismi Whispers of the Old Gods olacak. Yayınlanan yeni sinematik ise paket içeriği hakkında biraz fikir sahibi olmamızı sağlıyor.

Hearthstone yeni ek paketi oyuna tam tamına 134 kart ekleyecek ve bu kartların temaları ise Warcraft evreninden Efsanevi Eski Tanrılar olan C’Thun, Yogg-Saron, Y’Shaarj ve N’Zoth temasında olacak.

hearthstone-yeni-ek-paketi-oynanacakoyunlar

Hearthstone yeni ek paketi Whispers of the Old Gods’ın bu yıl Nisan sonu, Mayıs başı gibi çıkması planlanıyor. Kart paketleri ise oyun-içi mağazada tıpkı eski Hearthstone kart paketleri gibi gerçek para veya oyun-içi para karşılığında satılacak.

14 Mart tarihinden itibaren, oyuncular 49.99$ karşılığında Whispers of the Old Gods paketinden, içinde 50 adet kart bulunan bir kart paketi alabilecekler. Bu bağlılıklarına karşılık olarak da ek paket geldiğinde inanılmaz derecede güçlü bir kart ile ödüllendirilecekler.

ozel-hearthstone-karti

Hearthstone yeni ek paketi çıkışı şerefine, henüz belirlenmeyen fakat önümüzdeki günlerde açıklanacak olan zaman periyodunda, Inn’e giriş yapan ve bu kart paketini alan herkes C’Thun ve 2 tane Beckoner of Evil kartlarıyla ödüllendirilecek. Aynı zamanda gelecek olan yeni ek paket Şubat ayında bildirilen yeni Ranked oyunlarını içerecek. Standard ve Wild ranked oyunları hakkında ayrıntılı bilgilere Battle.net üzerinden ulaşılabilir.

Şu ana kadar Blizzard tarafından ortaya çıkarılmış tüm kartlar ve artworkleri ise şu şekilde:

hearthstone_whispers_of_the_old_gods_cards_1-oynanacakoyunlar

hearthstone_whispers_of_the_old_gods_art-1-oynanacakoyunlar

hearthstone_whispers_of_the_old_gods_art-2-oynanacakoyunlar

hearthstone_whispers_of_the_old_gods_art-3-oynanacakoyunlar

hearthstone_whispers_of_the_old_gods_art-4-oynanacakoyunlar

hearthstone_whispers_of_the_old_gods_art-5-oynanacakoyunlar

hearthstone_whispers_of_the_old_gods_art-6-oynanacakoyunlar

Düşüncelerinizi yorumlar kısmını kullanarak bizimle ve diğer oyuncular ile paylaşmayı sakın unutmayın! Hearthstone’da görüşmek üzere!

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.