Ana sayfa » Heyecanla Beklediğimiz Haziran’da Çıkacak Oyunlar

Heyecanla Beklediğimiz Haziran’da Çıkacak Oyunlar

Birçoğumuz 2016 yılının oyun dünyası için güzel bir başlangıç olduğunu gördük. Fakat yılın ilk aylarında oyun dünyasında bu yıl çıkması planlanan oyunları beklemekten sıkıldıysanız yanılıyorsunuz. Çünkü bu Haziran’da Çıkacak Oyunlar bomba gibi geliyor!

Genel olarak yaz ayları oyun bakımından verimsiz olarak bilinir. Fakat bu Haziran’da Çıkacak Oyunlar sürpriz bir şekilde çok heyecan verici duruyor.

Aşağıda bahsettiğimiz oyunları sizler için heyecan verici özelliklerine göre sıraladık:

Dangerous Golf

2016_2_15_15_53_16

Playstation 4, Xbox One, PC

Bu oyunu yeni görenler için oyunu en kısa açıklayabileceğimiz cümle “Daha önce görmediğiniz bir Mini Golf” olur. Oyunun özellikleri arasında sabır gerektiren oynanış biçimi ve oynadığınız çevreyi yıkıma uğratmak gibi iki tezat özellik var.

Three Fields Entertaintment tarafından geliştirilen bu oyunun yapımcıları aynı zamanda Burnout (yıkım ve kazalarla dolu bir araba yarışı oyunu) oyununu yapan yapımcılar. Böylelikle aklınızda bu mini golf oyununun nasıl olacağı hakkında belli şeyler canlanabilir. 100 golf deliği ve bu deliklere daha fazla yıkıma uğratabileceğiniz yollarla bu oyun bu yıl göz önünde olacak en garip oyunlardan diyebiliriz.

Yayımlanma Tarihi: 3 Haziran

Mirror’s Edge Catalyst

rendition1.img

Playstation 4, Xbox One, PC

Orijinal Mirror’s Edge oyununu nasıl sevemeyiz ki? Başka hiçbir oyun düşmanları “vurmamayı” ve muhteşem geniş renk paletini bu kadar iyi oyuna işlememiştir herhalde.

Hayranların devam oyununu 7.5 senedir beklediğini göz önünde bulundurursak, bu yeni gelecek oyun en az orijinali kadar heyecan verici olacağa benziyor.

Yayımlanma Tarihi: 7 Haziran

No Man’s Sky

no-mans-sky-large-hero-02-ps4-eu-16jun15

Playstation 4, PC

Hiçbir ölümlü insan No Man’s Sky oyununu %100 olarak tamamlayamayacak. Eğer içinizden “Var mısınız iddiaya?” diyorsanız bizce tekrar düşünün. Bir gezegen kaşifini kontrol ettiğiniz oyunda yapmanız gereken belli bir uzantısı olmayan bir evrende keşfedebildiğiniz kadar gezegen keşfedip yıldızlararası haritacılara görüş sağlamak.

Tek problem şu ki; tahmini olarak 18 kentilyon gezegen var ve herhangi bir insanın bu gezegenleri tamamlaması 5 milyar yıl gerektiriyor. Siz daha sona ulaşamadan Güneş -gerçek güneş- patlayabilir.

Bu oyun vereceğimiz her paraya değecek gibi duruyor.

Yayımlanma Tarihi: 21 Haziran

The Technomancer

04

Playstation 4, Xbox One, PC

Bir filmi ya da bir oyunu gelecekte geçen Mars’taki koloni versiyonuna uyarlamak artık genel olarak yapılan projeyi negatif yüzdelere düşürmeye yol açıyor. Fakat The Technomancer bu kalıbı yıkacak gibi duruyor.

İlk kolonizasyondan 200 yıl sonra, oyuncular Gandalf ve Darth Maul karışımı olan kanunsuz infazcıların grubu Technomancer’lardan Zachariah isimli bir karakteri yönlendiriyor ve War of Water’ı “Su Savaşı” kimin kazanacağını belirlemek için özel güçlerini ve yöntemlerini kullanmaları gerekiyor.

Yayımlanma Tarihi: 21 Haziran

Mighty No. 9

mn9delay3-header

Playstation 4, Xbox One, PC, Wii U

Nintendo kullanıcıları bu oyun için heyecandan resmen deliriyorlar. Fakat oyunun geliştirilmesi sırasında oluşan tartışmalar fazlasıyla gergin oldu. Bu yüzden birçok Mighty No. 9 hayranı projeye karşı eski heyecanını kaybetti.

Buna rağmen Mega Man serilerine ilginiz varsa, bu oyun sizin beklentilerinizi karşılayacak.

Yayımlanma Tarihi: 21 Haziran

LEGO Star Wars: The Force Awakens

lego-star-wars-the-force-awakens-screenshot-14_1138.0

Playstation, Xbox One, PC, Wii U

Düşünülenin aksine, LEGO oyunları hala çok ilgi görüyor. Oyuncakçılarda ebeveynlerine ağlayıp etrafı tekmeleyen sinir bozucu çocukları düşünmek yerine, bu oyuna gereken krediyi vermenizi öneririz.

Yeni çıkacak oyun bizleri The Force Awakens’a götürecek. Eğer daha önce LEGO oyunu oynadıysanız sizleri nelerin beklediğini çok iyi biliyorsunuz demektir.

Oynamayanlar için söyleyelim; sizleri 7. Star Wars filminin fazlasıyla komik unsurlar barındıran LEGO versiyonu bir oyunu bekliyor. LEGO oyunu diye küçümsemeyin. Çünkü bazı bölümler o kadar zor oluyor ki geçmek için hırs yapıp delirebiliyorsunuz.

Yayımlanma Tarihi: 28 Haziran

Haziran’da Çıkacak Oyunlar listesi böyle. Bu çıkacak oyunlar hakkında sizlerin de yorumlarınızı bekliyoruz.

 

 

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.