Ana sayfa » Harley Quinn ve Deadshot Injustice 2’nin Yıldızları Olacak

Harley Quinn ve Deadshot Injustice 2’nin Yıldızları Olacak

Eğer siz de çizgi roman veya bir süper kahraman hayranıysanız bu duyacaklarınız sizi çok heyecanlandıracak. Birçok kaynak yazın hatta yılın filmi olarak Suicide Squad’ı seçti. Film yapımcıları için büyük başarıya imza attı ve izleyenlerin çoğundan tam puan aldı. Tabii filme yönelik bazı eleştiriler kötü eleştiriler de vardı fakat biz süper kahraman hayranları olarak filmi çok sevdik. Filmin yıldızları şüphesiz Harley Quinn ve Deadshot’dı.

Eski psikiyatrist ve gerçek adı Harleen Frances Quinzel olan Harley Quinn komik sözleri ve deli hareketleriyle izleyenlerin kalbinde taht kurdu. Margot Robbie bu rolüyle çok uzun zaman konuşulacak gibi duruyor. Will Smith tarafından canlandırılan Deadshot ise izleyenlerden tam not alan bir diğer karakter.

Injustice 2 Deadshot

Eğer süper kahraman filmlerini, oyunlarını yakından takip edenlerdenseniz Harley Quinn ve Deadshot’ın yapımcı firma Warner Brothers Interactive Entertainment’ın yayınladığı fragmanda görüldüğü gibi Injustice 2’de oyunun yıldızları olacağını önceden biliyorsunuzdur. Bu iki karakter Injustice: Gods Among Us’ta oyuncuların karşısına çıkmışlardı. Fakat oyunun içerisinde kişiliklerine ve görünüşlerine pek önem verilmemişti.

Injustice 2’de genellikle DC evreninin önemli karakterleri olan Superman, Batman, Flash ve Wonder Woman’a önem veriliyordu. Suicide Squad’ın bu başarısı ile Deadshot ve Harley Quinn de oyunda eski süper kahramanların yanında yerini alacak. Fragmanda görüldüğü üzere Harley Quinn’in elinde 2 silahı ile birlikte beyzbol sopası ve çekici mevcut. Eğer oyunda Harley’i seçerseniz size dövüşte yardım edecek 2 tane Harley kadar çılgın görünümlü tazı veriliyor. Harley’nin gözüktüğü her yerdeki kostümlerine bakılarak tasarlanan bir sürü kostümü oyun içerisinde olacak ve oyuncular istediklerini seçebilecekler. Fragman içerisinde ayrıca hayatta olan Batman’i ölesiye döven Deadshot’ı da görüyoruz.

Injustice 2 için yapımcılar henüz kesin bir tarih söylemedi ama söylentilere göre oyun gelecek yıl Mart ayı gibi çıkacak.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.