Ana sayfa » H1Z1 Oyununa Yeni Harita Geliyor

H1Z1 Oyununa Yeni Harita Geliyor

Büyük İlgi Gören H1Z1 Oyununa Yeni Harita Geliyor!

Yakın zamanda ikiye ayrılan oyuna yeni bir harita ekleniyor. Uzun zamandır oyuncuların büyük bir istekle yapımcıyı daralttığı konulardan biri olan yeni harita, artık kendini göstermeye başladı ve yapımcının da bu konuda istekli olduğunu daha önceleri de biliyorduk. Oyuncuların bu ilgisine sessiz kalmayan Daybreak yeni haritada çok fazla isteğe yanıt vermiş ve üzerinde büyük bir çalışma yapmış gibi görünüyor. Peki H1Z1 oyununa yeni harita geliyor da neler değişiyor?

H1Z1 Oyununa Yeni Harita Geliyor

Bu sefer sadece toprak, yol ve birkaç yanmış araba, yapmacık dağ ve sadece bir direkten oluşan radyo kulesinden ortaya çıkmış bir harita görmeyeceğiz. Bunların üstüne giydirilmiş bir dolu görsel içerikle karşı karşıya olacaksınız. Artık evler daha modern, bahçeler mevcut ve içerisinde yetiştirilmiş bitkiler, sadece belirli başlı araçlar değil modern araçlar, ağır vasıta araçlar ( Tır vb. araçlar) bulunuyor. Şehir merkezleri de aynı şekilde daha modern ve ev yapıları normal hayattaki evlere yakın yapıda diyebiliriz.

Yeni harita ile yapımcı daha çok arazi oluşturma ve popülasyon üzerinde yoğunlaşmış ve 8X8 KM büyüklüğünde devasa bir harita ortaya çıkarmış. Ayrıca birçok oyuncunun sıkıntı yaşadığı yeniden doğma ve yağma/Loot artık daha çok ve genişletilmiş bir halde ve artık elinizin altında bulunan her daim açmış olduğunuz harita ise daha görsel yapıda ve içerik bakımından daha güzel bir yapıya sahip.

Tüm bu durumlar değerlendirildiğinde şuan var olan FPS problemine de değinmeden geçmemek lazım, birçok oyuncu kendi yöntemleri ile FPS sorununa çözüm bulmaya çalışırken şimdi daha görsel ve daha büyük bir yapıda harita gelirse; bu FPS sorunu iki kat daha artar mı? İşte bu konuda yapımcı firma Daybreak büyük uğraşlar sonucu bu haritayı hazırladıklarını ve FPS konusunda da oyuncuları mağdur etmeyeceğini daha önceleri de söylemişlerdi. Dolayısıyla FPS konusunda daha iyi bir iş çıkaracağını düşünüyoruz.

Oynanacak Oyunlar ekibi olarak yeni bilgiler ve haberler geldikçe siz oyuncularla paylaşmaya devam edeceğiz.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

1 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.