Ana sayfa » H1Z1 bugün iki farklı oyun oldu!

H1Z1 bugün iki farklı oyun oldu!

Daybreak Games tarafından duyurusu yapılan H1Z1’in iki farklı oyun olacağı durumu bugün gerçekleşti. Oyun early accesste kendini ikiye böldü. Oyuna sahip olanlar ise iki oyuna da artık sahip.

Bölünen oyun şu anda H1Z1: King of the Hill ve H1Z1: Just Survive olarak isimlendirildi.

H1Z1: King of the Hill

King of the Hill, bildiğimiz Battle Royal modunun devamı olacak ve bu yaz PC, PlayStation 4 ve Xbox ONE platformları için resmi olarak yayımlanacak.

H1Z1: Just Survive

Hayatta kalma modunun devamı olacak bu oyun ise 2016’ının sonuna kadar early access’de kalacağa benziyor. 2016 sonrasındaki planlar konusunda Daybreak Games henüz herhangi bir açıklama ise yapmadı.

H1Z1: Just Survive ve H1Z1: King of the Hill Steam üzerinden 31.00 ₺ fiyat etiketi ile satın alınabilir ve kütüphanenize eklenebilir.

16 Şubat öncesi oyunu satın alanlar ise iki oyuna da kütüphanelerinde şu anda sahip durumdalar. Oyunların tanıtım videoları ise aşağıdaki gibi değiştirildi.


World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.