Ana sayfa » GTA 5 Severler İçin GTA Online Yeni Eklentisi

GTA 5 Severler İçin GTA Online Yeni Eklentisi

GTA Online İçin Yeni Eklenti

Grand Theft Auto V’in online olarak oynanan modu GTA Online’a yeni bir eklenti geliyor. Sizlerinde aşırı derecede merak ettiği bu modları GTA 5 Severler İçin GTA Online Yeni Eklentisi haberimizde derleyerek paylaşmak istedik.

Grand Theft Auto oyuncularının buluşup beraber çevrimiçi oyunlara katılabildiği GTA Online için bir güncelleme daha geleceği duyuruldu. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde PlayStation 4, Xbox One ve PC sürümü için oyunun şirketi 450 MB büyüklüğünde, yeni bir mod ve iki adet yeni araç bulunduran bir güncelleme yayınlanmıştı.

Oyun yapımcılarının online oyunları güncel tutabilmek için yaptığı geliştirmeler sayesinde, online oyunların en gözdesinden biri olan GTA Online içinde bir güncelleme hazırladılar. Sızılan bilgilere göre güncelleme ile birlikte yep yeni araçlar, geçmiş dönemin eskimiş mafya konseptine ait yeni giysiler ve iki adet yeni oyun modu daha oyuna eklenecek özellikler arasında. Ek olarak, Rhino Hunt ve Till Death Do Us Part isimlerini taşıması beklenen oyun modların detayları hakkında henüz herhangi bir duyuru yapılmadı.

Yeni Gelecek Olan Moda İlişkin İlk Video

Ayrıca bilgilerin sızdırıldığı alanda yine aynı kişi tarafından bir video yayınlandı. İşte GTA 5 Severler için GTA Online yeni eklentisine ait videonun görüntüleri,

Oynanacak Oyunlar olarak yeni haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takipte kalın.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

24 7

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.