Ana sayfa » God of War 4 : Kratos’un Oğlu Onu İnsanlaştıracak

God of War 4 : Kratos’un Oğlu Onu İnsanlaştıracak

Yeni gelecek God of War 4 oyununda Kratos’un baba olmak hakkında yaşayacaklarının ayrıntıları açıklandı.

God of War Kratos

God of War yapımcıları 3. oyundan sonra yeni oyun için hazırlıkları tamamlamaya başladı. God of War 4 oyunu eski oyunlara nazaran daha yumuşak ve daha az nefret dolu bir yapıya sahip olmayacak. Fakat baş karakter Kratos, oğlu için bu nefretini ve sinirini tutmaya çalışacak.

Gamesradar ile röportajda oynanış mühendisi Jeet Shroff, God of War 4 oyununun odaklanacağı noktaların baba olmanın Kratos’u nasıl değiştirdiği ve Kratos’un oğluyla ilişkisi olacağını açıkladı.

Shroff’un açıklamasında “Kratos bu zamana kadar nefretiyle mücadele etti ve nefretini önceden yaptığı hatalarıyla suçladı.” dedi. “Şimdi ise bir oğlu var, kendisi bir baba ve Kratos şimdi nefretini kontrol altında tutmayla mücadele edecek ve oğlunu içinde yatan canavardan korumaya çalışacak.” diyerek açıklamasına devam etti.

Shroff “Bu macera sen ve oğlun arasında olacak. Sen Kratos olarak oynuyorsun fakat bu macera ikiniz arasında bu dünyada geçecek.” açıklamasında da bulundu.

God of War 4 oyununda Kratos’un oğlu hakkında çok az ayrıntı paylaşıldı. İsmi ve annesinin kim olduğu hala açıklanmayan bilgiler arasında. God of War’ın bu zamana kadar ki oyunları Yunan mitolojisi içerisinde geçti fakat bu yeni oyun Norveç mitolojisinden bir hikayeyle karşımızda olacak. Yeni oyundaki değişiklikler arasında Kratos’un sakal bırakmış olması da var.

Yeni God of War’ın ne zaman çıkacağı belli değil fakat altta sizler için koyduğumuz E3 demosu hepimizi etkilemiş durumda. Oyunu ve sizlerin yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0
  • fatih

    ps3 e god of war 4 gelecekmi ?

    • Berkem Noyan

      Net bir bilgi yok şimdilik PS4 ve PC platformlarına geleceği kesinleşti fakat tahmin yürütmek gerekirse PS’nin eski sürümlerine gelmesi zor gibi görünüyor.

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.