Takip Et
Ana sayfa » Global Strike » Global Strike Tanıtımı

Global Strike Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Global Strike; geliştiricisi Game321 olan ve tarayıcı üzerinden oynanılabilen bir MMOFPS oyunudur. Oyunu oynayabilmeniz için bilgisayarınızda bir tarayıcının olması yeterli olacaktır. Oyun için sizden istenilen bir sistem gereksiniminin de olmayışı büyük bir oyuncu kitlesinin dikkatini çekmesinde başarılı olmuş görünüyor. Yüksek performanslı bir bilgisayara gerek duymadan sıradan sadece internette dolaşabildiğiniz bir bilgisayarla dahi oynayabileceğiniz bir oyun.

Oyunun kısaca anlatırsak; Tren istasyonu, buzul, şehir merkezi gibi haritalar mevcuttur ve bu haritalarda takım halinde çatışma ortamı yaşama veya bir ekip olarak bomba kurma vb. gibi modlar sayesinde bu büyük haritalarda keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Silah çeşitliliği ise bir hayli fazla her tür silah çeşidini bulabilir ve istediğiniz silah ile düşmanı yok edebilirsiniz. Oyunun browser olmasına rağmen gelişmiş bir arayüzü olması bizleri şaşırttı diyebiliriz. Çünkü silahları koyabileceğiniz birden fazla bölüm bile düşünülmüş; bıçak, tabanca, ağır silahlar vb. sanki bilgisayara yüklemiş olduğunuz bir oyun gibi hissettirmektedir. Farklı modlar sayesinde de sıkılmadan saatlerce oyununuzu sürdürebiliyorsunuz, bir modu oynadıktan sonra diğer moda geçerek daha farklı bir yapıyla karşılaşıyorsunuz ve bu durum sizin oyundan sıkılmanızı engelleyen bir etken olarak yer almaktadır.

Global Strike’ı grafiksel açıdan değerlendirdiğimizde; bir browser oyundan beklenecek grafikleri hakkıyla vermiş diyebiliriz. Çünkü eğer verilen grafik ne kadar çok ve fazla ise oyunun kasması ve size yaşatacağı oyun deneyimi o kadar az olacaktır. Bu nedenledir ki geliştirici bunu çok iyi bir şekilde tasarlayarak oyunculara sunmuş görünüyor. Arayüz olarak gayet basit ve kullanışlı bir yapı tercih edilmiş. Silah yapısından tutun oyun içindeki duvar yapısına kadar düşünülmüş. Oynarken çok fazla fark etmeyeceğiniz küçük etki yaratacak grafiklere ihtiyaç olsa da bu durum oyuncuları üzecek derecede değil, arkadaşlarınızla oynamaya başladıktan sonra farkında bile olmayacağınız bir ayrıntı diyebiliriz.

Oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi arkadaşlarınız çağırarak bir oda kurup birlikte bir takım halinde de oynayabilirsiniz. Tek başınıza çok fazla oyundan zevk alamasanız da arkadaşlarınızla bu keyfi dört katına çıkarabilirsiniz.

Browser oyunlar içerisinde FPS tarzındaki oyunları seviyorsanız Oynanacak Oyunlar olarak denemenizi öneririz.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

2 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.