Gigantic Tanıtımı

Gigantic

PC Xbox One
İNDİR & OYNA
7.2

OYLAR

Gigantic Tanıtımı

Merkezi Amerika/Washington olan Motiga oyun şirketi tarafından 2012 itibariyle geliştirilmeye başlanan Gigantic, TPS kameraya  sahip modern bir MOBA oyundur. Geliştirilme aşamalarının yanısıra yayıncılığı da Motiga tarafından yapılacak olan Gigantic, alışılmış standartların dışına çıkan grafiklerinin yanı sıra kendine özgün oyun tarzıyla rakiplerine oranla kullanıcılarına daha keyifli bir oyun deneyimi vadediyor. Standart MOBA özelliği olan koridor sisteminin bulunmadığı bu oyunda amaç her ne kadar karşı takım base’ini yok etmek olsa da kurgu epey farklı görünüyor.

5 vs 5 maçların yapılabileceği Gigantic‘te tarafların üsleri sabit temele oturtulmuş binalardan oluşmuyor. Her iki tarafın da guardian adı verilmiş devasa cüsse ve yeteneklere sahip canlı üs-merkezleri bulunuyor. Karşı takımı yenebilmek için önce takım oyuncularını alt etmeli, sonrasında ise üs gardiyanını öldürmelisiniz. Oyuncusuna 12 farklı türde savaşçı seçeneği sunan Gigantic’te bu savaşcılar farklı hikaye ve özel yeteneklere sahip. Bu karakterler insanlar, robotlar ve hayvanlar olarak farklılık gösterebiliyor.

Savaş anında farklı görünüm ve özelliklere sahip yaratıkları çağırarak destek güç ve savunma elde edebiliyorsunuz. Bu yaratıkların destek için ortaya çıkacakları konumları ayarlayarak en uygun zaman gelene kadar gizli şekilde kalmalarını sağlayabilir, zamanı geldiğinde ise ani baskınlar aracılığıyla stratejik üstünlük sağlayabilirsiniz. Combo sisteminin de bulunduğu Gigantic‘te çılgın hareketler yaparak rakiplerinizi deyim yerindeyse yerden yere vurmanız da mümkün.

Oyun hakkında detayları ve yenilikleri Oynanacak Oyunlar olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz!

Şifremi Unuttum