Geometry Dash Tanıtımı

Geometry Dash

Android IOS PC
7.6

OYLAR

Geometry Dash Tanıtımı

Geometry Dash Tanıtımı Hakkında

Bu oyun 2013 yılında geliştirilmiş bir mobil oyundur. Aynı zamanda Geometry Dash oyunu Buhar tarafından geliştirilmiştir. İsveç merkezli bir oyun olup RopTop oyun şirketi tarafından yayınlanmıştır. Son dönemlerde en popüler oyunlar arasında yer almaktadır. Ayrıca bu oyun toplamda 20 adet seviyeden oluşmaktadır ve bununla birlikte tamamen ritme dayalı bir oyundur. Ayrıca her seviyede birbirinden farklı ve oldukça eğlenceli oyun müzikleri yer almaktadır. Tüm bunların yanında ayrıca oyunun farklı sürümleri de bulunmaktadır ve bu oyun hem IOS işletim sistemi tabanlı hem de Android işletim sistemi tabanlı telefonlar için ücretsiz olarak geliştirilmiş bir oyun uygulamasıdır. Ayrıca web siteler üzerinden de oynanabilmektedir.

Geometry Dash Nasıl Oynanır

Geometry Dash oyununda oyun ve müzik zamanlaması genel olarak ritimle birlikte birbirine benzer şekilde hareket eder. Oyun belirli yerlerde yere basmamak için tıklanarak yani ekrana dokunarak oynanan bir oyundur. Bu şekilde oyuncu zıplayarak var olan engelleri aşmaktadır. Oyunun amacı da bu şekilde ilerleyerek en sona ulaşabilmektedir. Fakat eğer oyuncu herhangi bir engele basarak ölürse oyuna en baştan başlamanız gerekir. Bu yüzden oldukça dikkatli bir şekilde dokunarak ilerlemeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu şekilde oynayarak oyunda bulunan kilitleri açmanız gerekir. Toplamda otuz adet kilit bulunmaktadır. Seviyeler gittikçe zorlaşmaktadır ve ritim olarak da hızlanmaktadır. Bu oyun ücretsiz bir uygulamadır.

Geometry Dash Yükle

Sizde bu oyunu oynamak istiyorsanız ve boş zamanlarınızda eğlenceli bir şekilde vakit geçirmek istiyorsanız aşağıda yer alan linklere tıklayarak bu oyunu hem Android tabanlı akıllı mobil cihazlarınıza hem de IOS işletim sistemi tabanlı akıllı mobil cihazlarınıza bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca bu oyunu sadece mobil sürüm olarak uygulamalarda değil internet üzerinden de online olarak oynayabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak oyunun indirme işlemi tamamen ücretsizdir ve oyunu oynamak hiçbir şekilde masraf gerektirmez. Sizde hemen oynamaya başlayarak eğlenceli vakit geçirme fırsatını elde edebilir ve boş vakitlerinizi bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

Şifremi Unuttum