Takip Et
Ana sayfa » Gears Of War 4 » Gears Of War 4 Tanıtımı

Gears Of War 4 Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Gears Of War 4 Çıkış Tarihi

İlk olarak 7 Kasım 2016 tarihinde yayınlanan “Gears of War” üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Oyun ilk etapta Xbox 360 platformu için yayınlanmış, daha sonra Xbox One ve Microsoft Windows platformları içinde geliştirilerek yayınlanmıştır. Bu ilk seri, Xbox 360 için en çok satan oyunlardan bir tanesi olmuştur.

Serinin son oyunu olan Gears of War 4’ün çıkış tarihi 2016 olarak duyuruldu. Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen bu yeni seri, Xbox One platformu için duyurulmasına rağmen bilgisayar içinde çalışmalarında devam ettiği gelen haberler arasında. İlk seride yer alan geliştirici firma “The Coalition” bu defa oyunu tek başına geliştirmekte. Microsoft Studios tarafından yayınlanacak Gears of War 4 singleplayer ve multi player modunda iki farklı şekilde oynanma imkânına sahip. Bilgisayar kullanıcıları için Gears of War 4 çıkış tarihi net olarak bilinmese de bizde sizin gibi bu yeni serinin 2016 yılı içersinde yayınlamasını büyük bir heyecanla beklemekteyiz.

Gears Of War 4 Hakkında Bilgi

Geçtiğimiz aylarda E3 2015 fuarında yayınlanan yeni bir video ile hayranlarını nelerin beklediği konusunda bilgilendiren yapımcı şirket, Gears of War 4 oyununun Xbox One ve PC için aynı anda çıkabileceği sinyalini de verdi. Yayınlanan oynanış videosunda oyun içi tekli ve çoklu oyun modları tanıtılmıştı. Tanıtımı yapılan Gears of War 4 oynanış videosunda aynı zamanda oyun içersindeki iki ana karakterde böylece erkenden tanıtılmış oldu.

Xbox oyuncuları için 25 Ağustos 2016 tarihinde çıkacak Gears of War 4’ün hikâyesi önceki seri olan Gears of War 3’ten kaldığı yerden devam etmekte. Yayınlanan oynanış videosunda özelikle dikkatimizi çeken oyunun grafikleri oldukça ileri düzey bir cihaz almamızı gerektirecek gibi. Oyun içerisindeki hava koşullarının gerçekçilik oranı, senaryo ve kurgunun oldukça iyi olduğu görünmekte.

Gears of War hayranlarının dört gözle bekledikleri yeni seri şimdiden hayranlarının oynanacak oyunlar listesine girmiş durumda. Gears of War 4 hakkında bilgi geldikçe siz saygıdeğer takipçilerimizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0
  • Duygu

    “7 kasım 2016’da yayınlanan” diyerek zamana yolculuğu bulduğunuzu düşündürdünüz bana.

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.