Ana sayfa » Gangplank Anlatıcısı ve Bitkinlik

Gangplank Anlatıcısı ve Bitkinlik

Gangplank Anlatıcısı ve Bitkinlik Değişiklikleri

Riot Games, geçen haftalarda Gangplank Anlatıcısı ve Bitkinlik değişiklikleriyle dikkat çekiyor. Gankplank anlatıcısını yapmaktan mutlu olduklarını ve oyuncuların da çok beğendiklerine, sevindiklerini dile getirdiler. Elbette ki, herkesin beğendiği bu özelliği geri getirmeye hiç de soğuk bakmıyorlar. Fakat şuan için planları arasında olmadığını belirtmek de fayda var. Gankplank ve daha nice anlatıcılar çıkarmaya olayı şuan için planları arasında olmasa da ilk fırsatlarında çıkaracaklarını da ekliyorlar.

Bitkinlik’i Güçsüzleştirme Nedenleri

Bitkinlik, hasar azaltması ve hedefin daha fazla hasar almasını sağlayan bir skill ve oyunda destek şampiyonlarının vazgeçilmezleri arasında. Hedefin verdiği hasarı azaltarak ve hareket hızını düşürerek rakip üstünde büyük bir avantaj sağlamasıyla biliniyor. Haliyle Bitkinlik’in herkes tarafından seçilmesine sebep olan bu fazla güçlü yanlarına Riot Games el attı. Riot Games, Bitkinlik’i mutlaka alınması gereken skillerden biri olmasından daha çok oyunun kompozisyonuna göre seçilmesi gereken bir seçenek olmasını sağlama çalışıyor. Neticede, bitkinlik seçimi yapanların da artık iki defa düşünmesi gerekiyor!

Her türden oyunu oynamaktan asla sıkılmayan bir insan. Yeni şeyler öğrenmeye oldukça hevesli. Hızla yükselen yeni neslin tanınacak oyun yazılımcısı olmaya aday.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.