Ana sayfa » GameX 2016 Oyun Fuarı Oyun Severler İle Buluşuyor!

GameX 2016 Oyun Fuarı Oyun Severler İle Buluşuyor!

Oyuncuların Büyük İlgi Gösterdiği GameX 2016 Oyun Fuarı Başlıyor

Birçok oyuncunun büyük ilgiyle takip ettiği ve Türkiye’nin en çok ilgi çeken oyun fuarı GameX Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı 1-14 Aralık 2016 tarihlerinde Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde siz oyun severleri bekliyor olacak. GameX 2016 Oyun Fuarı kaçırılmaması gereken bir fuar hemen biletinizi alın.

GameX 2016 oyun fuarına katılabilmeniz için bir bilete sahip olmanız gerekiyor. Peki bu biletleri nereden satın alabiliyorsunuz ve indirimli olarak alabilir misiniz? GameX’ in büyük sponsorlarından olan BKM Express ile ziyaretçi biletlerinde % 50 indirim alarak daha ucuz bir bilete sahip olabilirsiniz. Tabi bununla da sınırlı değil, Biletino, gamex.com.tr ve gamexnow.com siteleri üzerinden alacağınız ziyaretçi biletleri sayesinde birbirinden güzel ve farklı oyuncu ekipmanlarına ve bunun yanında Türkiye şampiyonu olan Dark Passage’ın 2016 TBF Şampiyonluğuna özel imzalı formalardan da kazanma şansı yakalıyor olacaksınız. Fakat biraz acele etmelisiniz, çünkü bu BKM Express’in güzel avantajı %50 indirim sınırlı sayıdadır.

gamex-2016-oyun-fuari-donanim

Peki bu sene GameX de hangi markalar yer alacak bunlardan birkaç tanesi; Microsoft, Fox, Hi-Rez Studios, G2A, NVidia, MSI gibi büyük markaları da göreceksiniz. Daha fazla markaya ait listeyi GameX’in sitesinde bulabilirsiniz.

Oyun fuarı içerisinde sizleri bekliyor olan içeriklere bakacak olursak: PC ve Konsol Oyunları, her zaman olduğu gibi simülatör deneyimleri, profesyonel ve bir o kadar ünlü e-spor oyuncuları, teknolojinin son ürünü olan oyuncu ekipmanları, tabi oyuncuların sevmiş olduğu youtuber ve streamerlar, birbirinden güzel cosplay etkinlikleri ve oyun fuarına gidilir de ödül ve hediye almadan geri dönmek olur mu, olmaz tabi. Dolayısıyla birçok ödül ve hediye alarak eliniz boş dönmeyeceğiniz bir fuar karşınızda.

Ziyaretçi biletlerini satın alabileceğiniz yerler: www.biletino.com, Gamex 2016 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı resmi internet sayfası ve GameXNow internet siteleri üzerinden kredi kartıyla veya Oyun Fuarı girişinde gişelerden nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.

GameX 2016 Oyun Fuarı;

gamex-2016-oyun-fuari-1

 

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.