Ana sayfa » Geçtiğimiz Hafta Gerçekleşen Gamescom 2016’dan Göze Çarpan Oyunlar

Geçtiğimiz Hafta Gerçekleşen Gamescom 2016’dan Göze Çarpan Oyunlar

Geçtiğimiz hafta düzenlenen Gamescom etkinliğinde birçok oyun sergilendi ve oyunlar hakkında bilgiler, haberler paylaşıldı. Şunu söylemeliyiz ki bu oyunlar Gamescom 2016 ‘dan en göze çarpanlardır. Resident Evil 7 ve Call of Duty gibi büyük oyunları çoğu insanın haberi olduğundan ötürü eklememeyi ve onun yerine bağımsız yapımcıların oyunlarını eklemeyi tercih ettik. Eğer eklenmesini istediğiniz oyunlar varsa bize yorum olarak ulaşabilirsiniz. Listemiz zamanla değişecektir.

Blackwood Crossing

Black Rock’ın önceki bağımsız stüdyosundan çıkan ve first person hikaye oyunu olan Blackwood Crossing Gamescom 2016 ‘da en göze çarpanlardan biri. Oyunun en güzel yanlarından biri oyunun çizgi film havasında oluşu. Oyunun sitesine göre oyunu Scarlett olarak oynuyoruz; “Scarlett dünyada yolunu bulmaya çalışan bir ergen. Bir sabah yolunuzu kaybetmiş bir şekilde uyanıyorsunuz ve sebebi olmayan bir şekilde trende yolculuk eden küçük kardeşiniz Finn’i aramaya başlıyorsunuz”. Blackwood Crossing’in 2017’nin ilk aylarında çıkması bekleniyor.

Metal Gear Survive

Metal Gear Survive’ın yapımcısı Konami büyük bir firma. Fakat Metal Gear Survive’ın kendisi önceki oyunlarına göre daha küçük çaplı olacak. Bu yüzden bu listeye uygun olduğunu düşündük.

4 oyunculu bir oyun olan Metar Gear Survive alternatif bir zamanda geçiyor. Big Boss gibi daha birçok bilinen karakter oyuna geri dönüyor. Tabii bir de serilere bir ilk olacak; zombiler. Ayrıca bu oyun yapımcıların serilerin geliştiricisi olan ve 2015’te Konami’den ayrılan Hideo Kojima olmadan ilk oyunu olacak.

Get Even

Bu gelecek aksiyon oyununda yapımcı The Farm 51 oyuncularına “Gerçek olan nedir?” sorusunu soruyor.  Oyun The Farm 51’e göre “VR cihazlarıyla birlikte 3D karakterlerin ve çevrenin olduğu bir uyarlama”. Oyuncular hafıza kaybından ötürü kendini akıl hastanesinde bulan Cole Black’i oynuyor olacak. Cole’un görevi bir kızın neden göğsüne bomba bağlı olduğunu bulmak olacak. Oyun 2017’nin baharında çıkacak.

Agony

Eski The Witcher ve The Division’ın geliştiricilerinde dahil olduğu Madmind Studio’nun first person korku oyunu geliyor. Maceranıza “geçmişini hatırlamayan cehennemin derinliklerinden gelen işkence görmüş bir ruh” olarak başlıyorsunuz. Agony harika grafikleri ve kendine özgü havasıyla Gamescom 2016 ‘nın en ilgi çeken oyunları arasına girdi. Oyun 2017’de çıkacak.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.