Ana sayfa » Game of Thrones Yıldızı Kit Harington Call of Duty’de!

Game of Thrones Yıldızı Kit Harington Call of Duty’de!

Game of Thrones dizisinde Jon Snow karakterini canlandıran Kit Harington hakkında geçen günlerde dedikodular başladı. Dedikodular nihayetinde kesinliğe kavuştu ve genç yıldızın Call of Duty Infinite Warfare oyununda yer alacağı açıklandı. Activision’un açıklamasına göre Kit Harington sadece oyunda olmayacak, aynı zamanda genellikle oynadığı rollerin dışında Infinite Warfare’in kötü karakterini canlandıracak.

Episode 5 "Kill The Boy"

Call of Duty Infinite Warfare’in hikaye yönetmeni Taylor Kurosaki “Hikayemiz karşıt güçlerin epik karşılaşmaları hakkında ve Kit, Settlement Defense Front’un kötü karakteri rolüne girdi ve tamamen canlandırdı. Hayranların Kit’in farklı bir karakteri canlandırdığını görmelerini sabırsızlıkla bekliyoruz.” açıklamasında bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Kit Harington’ın Call of Duty setindeki görüntüleri paylaşıldı. Jon Snow’un dizideki en son savaşı olan “Battle of Bastards”, Kit Harington’ı uzayda geçecek olan Infinite Warfare savaşına oldukça hazırlamışa benziyor.

Call of Duty: Infinite Warfare’in  4 Kasım 2016’da çıkması bekleniyor. Nam-ı diğer Jon Snow’un bambaşka bir karakterle bizim karşımızda olmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.

call of duty kit harington

game of thrones kit harington

kit harington call of duty

 

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.