Ana sayfa » G-Space » G-Space Tanıtımı

G-Space Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Jankat Gürbüz’ün yaptığı GooglePlay’de yayınlanan G-Space bir Türk oyunudur. Yapımcı oyunu yaparken tamamen zor sevenler için tasarlamış görünüyor. G-Space 3 ana bölümden oluşmaktadır ve her ana bölüm de on bölümden oluşur.

G-Space bu bölümleri ile kullanıcılara fazlası ile eğlenceli dakikalar sunuyor. Oyun tamamen ücretsiz olarak sunulmuş. Oyunun hikayesi; insanlık yalnız değildir ve bu nedenle G-Space diye bir yer keşfedilir ve burada uzaylılar değil insanlar yaşamaktadır. Burada insanlık gelişmemiştir ve uzaylıların kölesi olmuştur. Dünyamız buna sessiz kalamaz insanlığın onuru için, savaşmak için bir grup asker gönderilir ve tabiki onları taşıyan çok donanımlı astronotlarda yanlarındadır. Kendilerine verilen görevi başarı ile yerine getirmeye çalışan astronotlar G-Space’de yolculuğa çıkar. Daha önce hiç kimse tarafından gidilmemiş bu yere gittiklerinde çok ilginç şeylerle karşılaşırlar uzayda bir çekim gücü vardır ve bu nedenle uzay mekiğini çekim kuvvetine maruz kalmaktadır, bazen bu çekim gücü seni aşşağı değil yukarı çekmektedir. Senin yapman gerekense iyi bir astronot olup uzay mekiğini dengede tutmak. Uzayda ilginç engeller seni bekliyor olacak. Belli oranda ipucunu toplamalısın ki senin arkandan gelecek uzay mekikleri rahatlıkla o bölümlerden geçebilsin. Bu ipuçları Uzayda “G” olarak karşımıza çıkıyor. G-Space zor sevenleri bekliyor. Gerek atmosferi gerek müzikleri ile bu oyunun bağımlısı olabilirsiniz.

Müthiş bir zorlukta olan G-Space de bakalım nereye kadar gelebileceksin!  Oynanacak Oyunlar olarak mobil oyunları seviyorsanız denemenizi öneririz.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.