Takip Et
Ana sayfa » FOR HONOR » For Honor Tanıtımı

For Honor Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Assassin’s Creed yapımcısı Ubisofttan heycan aksiyon dolu yeni bir oyun daha. Ubisoft E3 2015 altında gerçekleştirilen basın lansmanında, yeni multiplayer oyunu “For Honor” hakkında bir duyuru yaptı. Multiplayer RPG oyunu For Honor Tanıtımı bizleri Vikinglerin, Samurayların ve Şövalyelerin bulunduğu eski bir dünyaya götürerek, buradaki aksiyon dolu düellolarla tanıştırıyor. Playstation için beta sürecine giren oyuna resmi sitesi üzerinde beta kaydınızı yaptırabilirsiniz.

For Honor Hakkında

For Honor duyurulduğu günden bu güne kadar henüz net haber gelmemiş ve oyunun çıkış tarihide henüz net olarak bilinmemekte. Playstation 4 için beta sürecinin bulunduğu bu oyun Microsoft Windows ve Xbox One platformlarında da oynanabilecek.

Ortaçağ oyunlarına meraklı herkesin sabırsızlıkla beklediği For Honor Ubisoft tarafından geliştirilmektedir. Ortaçağ demişken size karakterler hakkında da biraz bilgi verelim.  Oyun içersinde geliştirebileceğimiz üç ana karakter bulunmaktadır. Samuray, Şövalye ve Viking karakterleri ile ortaçağ dünyasında amansız mücadelelerde bulunabilirsiniz. Oyuncuların karakterlerinin yetenek ve silahlarını geliştirme imkânı da bulunmaktadır.

Multiplayer oynama imkânı bulunan For Hornor’ı aynı anda iki takım olarak 8 kişi oynayabilecek. Multiplayer’da dikkat çeken bir ayrıntı ise dostunuzun kılıç darbesi ile ölebiliyor olmanızdır. Multiplayer modda gerçek oyunlara ek olarak takviye yardımcı oyun botlarının da bulunması oyuna ayrı bir zevk katmakta.

For Honor hakkında yayınlanan fragmanı izlediğimizde, oyun içindeki görsel şölenin üst seviyede olması bizleri adeta farklı bir dünyaya götürdü. Ortaçağ oyun severlerin merakla bekledikleri bu oyun üst seviyede savaş ve mücadele imkânı sunmaktadır.

Yayınlanan fragman’dan oyun içi kontrolü incelediğimizde, sağ kol ile kılıcı kontrol ederken sol kol ile de karakterimizi yöneteceğiz. Şiddetle önerdiğimiz tanıtım videosunu kesinlikle izlemelisiniz zira Ubisoft dövüş oyunlarında bambaşka bir akım başlatacak gibi görünüyor.

Çoğu oyuncunun şimdiden oynanacak oyunlar listesine eklediği For Honor için Ubisoft tarafından gelecek en yeni ve güncel haberleri önümüzdeki günlerde siz oyun severlerle paylaşmaya devam edeceğiz. For Honor Tanıtımı ve gelecek haberleri için bizi takip etmeyi unutmayın!

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

1 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.