Takip Et
Ana sayfa » Football Manager 2016 » Football Manager 2016 Tanıtımı

Football Manager 2016 Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Football Manager 2016 Tanıtımı Hakkında

Kısa adı FM olan Football Manager oyunu FM16 13 Kasım 2015 tarihinde raflardaki yerini almış durumda. Sega tarafından yayınlanan oyunu Sports Interactive firması geliştirmekte. Simülasyon spor oyunu olan bu menajerlik oyunu birçoğumuza kendi takımımızın antrenörü olma imkânını sunmakta. Football Manager 2016 Tanıtımı hakkında detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam ediniz.

Football Manager 2016 serisi kullanıcıları yeni özelikler sunmakta. Oyuncuların  kullandıkları menajerlerin dış görünüşü, yüzü, kıyafetleri, boyu, saçı ve fiziksel özellikleri istenildiği gibi düzenlenebilmekte. Oyunları futbolcuları draft etmek artık bu seride mümkün durumda. Eklenen yeni mod Fantasy Draft ile oyun içersinde futbolcuları draft edebilirsiniz. Kişiselleştirmelere önem verilen FM16 serisinde oyuncular, kendi belirledikleri farklı bir isimle kulüp ekleyebilmekte. Ekledikleri kulüplerin formasını, logosunu, stadyumunu ve transfer bütçesini değiştirme imkânı oyun içersinde mevcut olan özelikler arasında.

Oyunun diğer gelişen noktası maç motoru, bizlerde sizler gibi bu kısımda grafikler açısından pek gelişme beklemiyoruz. Simülasyon kategorisindeki bu oyun için iyi grafik beklemek yanış olurdu. Aranızda eskileri hatırlayanlar varsa eminiz gözlerinin önüne 2D ve sırf yazı ile oynanan FM serileri gelmiştir. Oyun içinde gözümüze çarpan diğer bir nokta, oyuncuların isimleri altındaki stamin barlar yani enerji barlar. Bu barlar sayesinde, oyun içersinde oyuncunuzun ne kadar enerjisi kaldığını simülasyon devam ederken görebilecek ve gerekli müdahaleleri rahatlıkla yapabileceksiniz.

Yeni seride gözümüze çarpan diğer özelikler ise geliştirilmiş maç analiz sistemi, duran top yönetimi yaratıcısı, çapraz kayıt, genişletilmiş basın iletişimi ve taç çizgisindeki menajer. Bu özeliklerden bir kaçını sizler için inceledik.

Çapraz Kayıt

Football Manager 2016’nın tüm sürümleri birbirleri ile uyumludur. Bu şu anlama gelmekte tabletinizde başladığınız bir kariyer buluta kayıt edilir ve dilediğiniz zaman bilgisayarınızdan bu kariyerinize bakabilir ve devam edebilirsiniz.

Taç Çizgisindeki Menajer

Oyunun en önemli özeliklerinden birisi menajer geliştirmeyle, kendi menajerinizin fiziksel özeliklerini değiştirebilirsiniz. Özelleştirilebilir menajeriniz bu seride artık size daha yakın saha kenarında, verdiğiniz talimatları bağırarak ilettiğini görebileceksiniz, dahası artık menajeriniz kutlamalara dahi katılabilecek.

FM16 ile oynanacak oyunlar listenizi genişleteceğinizden hiç şüphemiz bulunmamakta. Dünya genelinde 50’den fazla ülkeden dilediğiniz takımın kontrolünü elinize alarak, kimin kenarda bekleyeceğine ve kimin oynayacağına karar verebilirsiniz.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.