Takip Et
Ana sayfa » Football Manager 2015 » Football Manager 2015 Tanıtımı

Football Manager 2015 Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Football Manager 2015; oyunu sevenlerin hastası olduğu ve yeni duyanların ise hemen oynamayı düşündüğü bir oyun. Geliştiricisi Sports Interactive olan ve yayıncılığı Sega tarafından gerçekleştirilen futbol menajerliği oyunudur. Football Manager serisinin oyunları arasında yer alan ve genel oyuncu kitlesi tarafından sevilen bir oyun olarak yer almaktadır. Oynayabileceğiniz platformlara bakacak olursak; PC, Mac, Linux ve telefonlar bakımından ise IOS ve Android üzerinden oynayabilirsiniz.

Oyun Football Manager 2014 e benzer olduğunu baştan söyleyelim ama gözümüze ilk çarpan özellik, oyun içi bir editör eklenmiş ve bu editör sayesinde yapacağınız turnuvaları düzenleyebileceksiniz. İlk girişte de görebileceğiniz gibi Türkçe desteği ve türk lirası mevcut. FM 2014’den çok aşırı bir değişiklik yok ama çok azda olsa diğer Football Manager serilerinden daha hızlı olduğunu söyleyebiliriz. Menajerlik konusunda da bir yenilik mevcut ve durumunuzu seçtiğiniz takıma göre kendi kendinizi ayarlayabiliyorsunuz, bu durum diğer FM serilerinde de vardı fakat bu seride biraz daha farklı olduğunu söyleyebiliriz. Daha fazla değişiklik şimdilik için göremedik başlangıçta çok fazla hatayla karşılaşmış olsak da bu durumlar patchler ile düzeltilerek devam ediyor. Transfer konusunda yenilikler yapılacağı söylenmişti fakat bu durumda çok değişiklik göremedik halen aynı görünüyor, yine yapay zekâ sizin üstünüze çıkabiliyor siz örneğin 10 milyon dolar verin o 8 vererek oyuncuyu alabiliyor. İstediği kadar hatalı olsun bu oyun eski yıllara dayanan ve üzerinde günlerce konuşulmuş ve oynayanın hiç aklınızdan çıkmamış, oynayacakların ise oynanacak oyunlar arasından çıkarmayacağı türdedir.

Oyunda başka bir yenilik ise arayüz değişikliğine gidilmiş ve eski serideki menü arayüzü üstteyken şimdi sol tarafa alınmış görünüyor. Yani arayüz tamamen oturtulmuş ve renkler güzel bir değişime uğramış ama menüde her zaman olduğu gibi ne nerede bu duruma biraz alışana kadar zorluk çekebilirsiniz.

Football Manager her zaman konuşulan oyunlar arasında yer alan ve arkadaşlarınızla beraber oynayıp ne kadar şampiyonluk aldığınızı yarıştırdığınız aynı zamanda da uzun zaman üzerinde sohbet ettiğiniz bir oyun olmayı her zaman başarmıştır.

Football Manager 2015 PC Sistem Gereksinimleri ise; İşletim sistemi olarak Windows XP/7/8, İşlemci olarak İntel P4 Core AMD AthlonXP 1.6ghz, Ram olarak 1 gb ram, Grafik kartı olarak ise NVidia GeForce FX5900 Ultra ya da ATI Radeon 9800 ve Directx olarak ise version 9.0 gibi bir sisteme ihtiyacınız olacaktır.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.