Takip Et
Ana sayfa » First Blood Er Meydanı » First Blood Er Meydanı Tanıtımı

First Blood Er Meydanı Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Görselliği ile ön planda olan bu oyun Türkçe dil desteği ile desteklenmiş ve oyuncuların istedikleri gibi oynama şanslarının da olduğu bir browser oyunudur. Türkçe dil desteğinin olması oyuna daha farklı bir heyecan katmaktadır. Türkçe olması aslında oyun sırasında söylenenleri ve yapmanız gerekenleri daha iyi anlamanızı sağlıyor. Bu şekilde de daha iyi bir biçim de oynamış olacaksınız. First Blood Er Meydanı herhangi bir yükleme yapmaksızın tarayıcınız üzerinden de anında oynama şansınız var. Bu da sizlere daha kolay ve daha iyi bir oyun ve kısa sürede beklemeden oynamanızı sağlayan bir durum olarak karşınızda yani saatlerce indirme beklemeyeceksiniz. Çok basit bir anlatımı olan bu oyun günümüz de birçok kişi tarafından oynanılmaktadır. Anlaşılır ve güzel dakikalar geçirmenizi sağlayan bu oyunu sizin de deneyeceğinizden eminiz.

İçerik bakımından üç boyutlu bir oyun olması da ne kadar zengin olduğunu göstermektedir. Bu kadar çok zengin olması da insanlara oyun esnasın da farklı bir kolaylık sağlamaktadır. Düşük bir sistemde dahi oynanabilecek olan bu oyun ile artık sizler de bu oyunu hemen her bilgisayardan oynama şansına kavuşacaksınız. Bu sayede artık son derece keyifli bir oyun oynamış olacaksınız. İsteyen istediği alanda bu oyunu oynayabilir. Örneğin bir depoda bu oyunu oynamak isterseniz istediğiniz her hangi bir yeri seçip o alanda bu oyunu oynayabileceksiniz. First Blood Er Meydanı da çölde olmak isterseniz çöl ortamın da oyunun tadını çıkaracaksınız.

Diyelim ki bir nükleer üstte oyun oynamak ve zevkini çıkarmak istiyorsunuz, bu alanda seçim yaparak oyununuzu daha keyifli bir biçim de oynayabilirsiniz. Kısaca keyfiniz nerede oynamak istiyorsa o alanda harita seçip oyununuzu oynayabilirsiniz. First Blood Er Meydanı oyunun da takım halinde oynayabildiğiniz gibi bireysel bir halde de oynama şansınız da bulunmakta. Bütün bunları sizler seçebiliyor ve isteğe uygun şekil de oynayabiliyor olmanız büyük bir avantaj. Buda oyunu daha keyifli bir hale getirmiş oluyor. Oyunda bol bol silah seçeneği olduğundan daha iyi bir oyun seçeneği elde etmiş oluyorsunuz. Oyunda rütbe artması durumunda ise yaşama şansınız daha fazlalaşıyor. Bu rütbe artışını da oyunda öldürdüğünüz kişi sayısının oranına göre yapılmaktadır. Buda sizlere farklı bir oyun seçeneği sunmaktadır.

Oynanacak Oyunlar olarak browser oyunları seviyorsanız denemenizi önerdiğimiz ve halen denemediyseniz biran önce oynamanızı istediğimiz oyunlar arasında First Blood Er Meydanı‘nda olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.