Takip Et
Ana sayfa » FireShot » FireShot Tanıtımı

FireShot Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Modern savaşların göz önüne alınarak hazırlandığı yeni bir MMOFPS oyunu olan FireShot ile karşınızdayız. Oynanacak oyunlar listenize girmeye aday, oldukça kaliteli grafiklere sahip aksiyon dolu bir oyunu daha sizler için inceledik. Oyun 2012 yılında OASIS Games tarafından geliştirilerek FPS oyuncularına sunulmuştur. Modern silahların kullanıldığı oyunda aynı zamanda 2. Dünya savaşından kalma silahları da görmeniz mümkün.

Türkçe oynayabileceğiniz bu FPS oyununa resmi web sitesi üzerinden kolaylıkla üye olabilirsiniz. Oyun içi kredi satın alarak, yüksek özeliklere sahip silah ve ekipmanlara sahip olabilirsiniz. Grafikleri ile dikkat çeken oyunda, oyun motorundan kaynaklı herhangi bir hata almanız neredeyse imkânsız.

Klasik FPS modlarının hepsini barındıran FireShot toplamda 5 moddan oluşmaktadır.

Arena Modu

Standart çatışma modu, tek amacınız düşmanı hızlı bir şekilde bulup yok etmek olmalı. Karakterinizle gittiğiniz avda sizde bir av olabilirsiniz. Ölen karakteriniz tekrar canlanarak, mücadeleye kaldığı yerden devam edebilir. Arena modunda oyuncular genellikle yeni taktikler geliştirerek, karakterlerini daha ileri seviyeye taşımayı amaçlamaktadır.

Bomba Kurma

Bu modu bilmeyen kişi kesinlikle kendisine FPS oyuncusuyum demesin. Klasik terörist ve polis çatışması olan bu mod, hepinizin bildiği iki takım arasındaki koordineli oyuna dayanmaktadır. Takım savaşı olarak oynanan modda, terörist takımındansanız bombayı kurup patlatmalısınız ya da karşı güvenlik takımını haritadan temizlemelisiniz. Neredeyse tüm fps oyunlarda polislerin amacı alan savunması ve bölgenin teröristlerden temizlenmesini sağlamaktır.

Özel Savaş Modu

Bu modda Kaplan ve Kasırga takımları sadece belirtilen silahlarla savaşır. Oyunu kuran host kullanılacak silahı keskin nişancı silah olarak seçerse, oyundaki tüm oyuncular sadece bu kategorideki keskin nişancı silahları ile savaşabilirler.

Bunların dışında FireShot‘da Fırtına ve Komando moduda mevcuttur. Oyun içinde şuan için 6 değişik harita bulunmaktadır.

Vahşi Orman

Eğitim Alanı

Fırtınanın Gözleri

Sonsuz Koridor

Askeri Üs

Donmuş Depo

Geliştirilmiş hile sistemi ile yapılan her hileli oyunu tespit eden OASIS Games bu sayede, tüm kullanıcılara eşit ve adil bir oyun imkânı sunmaktadır.

Temel gereksinimler için cihazınızda en düşük Windows Xp işletim sistemi,  intel Pentium 4 işlemci, 512 mb ram ve Geforce 6200 üzeri ekran kartının olması gerekiyor.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

2 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.