Ana sayfa » FİFA 17 Takım Oylamaları Açıldı

FİFA 17 Takım Oylamaları Açıldı

FİFA 17 takım oylamaları FİFA tarafından açıldı. Serinin yeni gelecek olan oyununda görmek istediğiniz takımları oylayarak seçebiliyorsunuz.

fifa 17 oyna

FİFA 16’nın takımlarından çoğu FİFA hayranı memnun kalmadığı için FİFA ekibi geçtiğimiz yılın eylül ayında bir oylama başlatarak serinin yeni oyununda hangi takımların olması gerektiğini hayranlarına bir oylama açarak sordu. Oylamada şu anda Türkiye PTT ligi 454,707 oyla birinci sırada. Türkiye PTT Ligini ise, İsrail Ligi 454.497 oyla izlerken üçüncülük 411.457 oyla Almanya 3. Liginde. Şu an için İsrail ve Türkiye PTT ligleri arasında kıyasıya bir mücadele sürse de birincilik her an İsrail ligine doğru kayabilir.

Oylamaya buraya tıklayarak katılabilirsiniz ve ülkemizin takımını oyuna sokmak için bir katkıda bulunabilirsiniz. Fifplay her ne kadar EA Sports’un resmi bir bağlantısı olmasa da takipçileri fazla olduğu için EA tarafından fikirleri ve oylamaları sıkça alınan bir internet sitesi.

Ülkene ve takımına destek vermek için sen de oylamaya katıl ve oyunun yeni serisinde Türkiye PTT Ligi takımı ile oynama şansını elde et!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.