Ana sayfa » FIFA 17 Ne Zaman Çıkacak?

FIFA 17 Ne Zaman Çıkacak?

Büyük Bir Oyuncu Kitlesi Tarafından Beklenilen FIFA 17 Ne Zaman Çıkacak?

Electronic Arts şirketi tarafından 2016 senesi içerisinde çıkacak olan oyunların listesi ve çıkış tarihleri yayımlandı. Peki FIFA 17 ne zaman çıkacak?

Electronic Arts şirketi tarafından yayımlanan listede şüphesiz en çok merak edilen oyunlar ise FIFA 17, yeni NBA Live ve Battlefield 1 oyunları. Electronic Arts Games denilince akıla ilk olarak gelen şirketin ilk yapmış olduğu oyunlardan yeni FIFA sürümünün çıkış tarihi ve oyun hakkındaki detaylar FIFA oyunu sever tarafından her yıl oldukça heyecanlı bir şekilde bekleniliyor.

Electronic Arts Games Oyunlarının Çıkış Tarihleri

Şirket tarafından açıklanan listede FIFA 17’nin çıkış tarihi için 2016 senesinin ikinci çeyrek dense de, Electronic Arts şirketinin planlarına göre FIFA 17, 2016 senesinin Eylül ayı içerisinde konsol ve bilgisayar platformu için çıkmış olacak. FIFA 17 raftaki yerini alacakken Electronic Arts Games stüdyosunun diğer sevilen oyunlarından biri olan Madden 17 ve NHL 17 oyunları da listede yer alıyor.

Futbol sever oyuncular için FIFA 17’nin detayları ve çıkış tarihi kadar basketbol sever oyuncular içinde yeni NBA Live oyunun çıkış tarihi ve detayları da oldukça önemli bir değere sahip. Electronic Arts şirketi tarafından çıkarılacak olan yeni NBA oyunu ise 2016 senesinin son çeyreğinde konsol platformu için basketbol sever oyuncuların beğenisine sunacak. Buna göre yeni NBA oyunu bilgisayar platformu içinde 2017 senesinin ilk çeyreğinde oyuncuların beğenisine sunulabilir.

FIFA 17 Ne Zaman Çıkacak

Electronic Arts şirketi tarafından pazara sürülecek olan oyunlar arasında en fazla ses yaratan oyun kesinlikle FIFA 17 olacak. Her sene Pro Evolution Soccer ve FIFA arasında yaşanan rekabetin aynı türde ki oyunların hangisi tarafından kazanacağı yine oyuncular tarafından belirlenecek.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.