Takip Et
Ana sayfa » Farming Simulator 15 » Farming Simulator 15 Tanıtımı

Farming Simulator 15 Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Farming Simulator 15 Tanıtımı Hakkında

Farming Simulator 15, geliştiricisi Giants Software olan ve yayımcılığı ise Focus Home Interactive tarafından yapılan çiftçilik simülatörü oyunudur. Eski serilerine göre fizik motorunun oldukça iyi dercede olduğu görülmektedir. Oynayabileceğiniz platformlar ise Microsoft Windows, Mac OS X, PlayStation 4 ve Xbox 360 platformları üzerinden oyunu satın alarak oynayabilirsiniz. PC ve Mac sürümünü Steam üzerinden satın alabilirsiniz.

Farming Simulator 15 Hakkında

Eski serilerinin en iyisi diyebileceğimiz ve çok iyi düzeylere ulaşmış bir oyun olmuş ve yeniçağdaki tüm araçların yer aldığı bir oyun olarak karşımızda. Oyunun fizik motoru yine eski serilerine göre oyunu büyük değişime uğratacak kadar gelişmiş ve detay konusunda baya cömert davranılmış. Oyunun temel amacı kendi çiftliğinizi oluşturmak ve bu çiftliği en iyi şekilde yönetmekten geçiyor. Ekin ekmek ve bu ekini zamanı geldiğinde hasat etmekten tutun hayvan besiciliği olsun, taze ürün yetiştirip satışını yapmak olsun, ağaç kesimi yapıp bunları kazanca dönüştürmeye kadar bir dolu yapılabilecek iş bulunmaktadır. Tabi bu kazandığınız paraları da yine çiftliğinizin gelişimine harcayacaksınız örneğin yeni araçlar alabilirsiniz, var olan araçlarınızı yenileyebilir daha güçlü araç veya aletler alabilirsiniz. Tabi burada yapılacak yatırım seçeneği size ve ihtiyacınız olan şeye kalacaktır. Oyundaki araziler ise hayal etmiş olduğunuz çiftlik boyutuna göre değişecektir, araziler yeni İskandinav ve Kuzey Amerika bölgelerine göre tasarlanmış görünüyor. Araç bakımından 140 adetten fazla çeşit araç ve alet bulunuyor. Tabi burada araçların markalarına kadar düşünüldüğünü de görmezden gelemeyiz, 20 yeni marka ve buna ek olarak ünlü imalatçı firmaların da araç ve aletlerinin de bulunduğunu göreceksiniz.  Belki de hayatınız boyunca görmediğiniz araç ve aletleri bu oyun sayesinde görebilirsiniz ve kullanma keyfini yaşayabilirsiniz. Bizim dikkatimizi çeken araç ise, bazı videolarda da gördüğümüz ağaç kesim aracı doğrusunu söylemek gerekirse baya ilgimizi çekti ve bu makine ile oynaması da keyifli dakikalar yaşattığını belirtelim.

Oyunda bulunan modlar ise Kariyer modu, Çoklu oyuncu modu gibi modlar da bulunmaktadır. Yani yaklaşık olarak 15 oyuncuya kadar birlikte oynama seçeneğinin bulunduğu bir oyun. Arkadaşlarınızla isterseniz bir arada çiftliğinizi geliştirebilirsiniz ve yönetebilirsiniz.

Çiftlik oyunlarını seviyorsanız ve halen bu oyuna göz atmadıysanız çok şey kaçırdığınızı söylemeliyiz, basit çiftlik oyunlarından olmayan en ufak ayrıntıya yer verilen bir oyun ve oyun severlerin dikkatini çekmeyi başarmış durumda. Halen düşünüyorsanız Oynanacak Oyunlar olarak size kesinlikle önerdiğimiz bir oyun.

Farming Simulator 15 Sistem Gereksinimleri

 

İşletim Sistemi: Windows 7 – 8
İşlemci : İntel 2.0 ghz veya AMD-Processor
Ram : En az 2 GB
Ekran Kartı: ATI READON HD2600 veya NVIDIA GEFORCE 8600 512MB en az
HDD boş alan: En az 3gb

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.