Takip Et
Ana sayfa » Far Cry Primal » Far Cry Primal Tanıtımı

Far Cry Primal Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Far Cry Primal, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilmiş aksiyon macera oyunudur.  Ubisoft tarafından yayınlanacak oyunun tahmini çıkış tarihi Playstation 4 platformu için 23 Şubat 2016, Microsoft Windows platformları için ise 1 Mart 2016 olarak belirlenmiştir. Vincent Pontbriand’ın yapımcılığını yaptığı Far Cry Primal oyununun tasarımcısı Thomas Simon’dur.  Oynayabileceğiniz platformlara baktığımızda Playstation 4, Microsoft Windows ve Xbox platformlarında oynama imkânınız bulunmaktadır.

Far Cry Primal Hakkında Bilgi

Far Cry 4 oyuncularının merakla beklediği oyun olan yeni seri Primal için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Far Cry Primal oyununu duyuran Ubisoft birçok oyuncu için beklenen hamleyi yapmış gibi görünüyor. Oyunda M.Ö 10,000 yıl öncesine döneceğiniz ve bu geçmiş tarihte maceradan maceraya koşacaksınız. Hikâyemizin ana karakteri Takkar adında eski çağlarda hayatta kalmış bir savaşçıdır. Bu hikâyede gelişmiş araçlar, donanımlı silahlar ve teknoloji bulunmamakta. Kahramanımız Takkar ilkel silahlarla,  efsanevi Mamutlar bekli de dinozorlara karşı büyük bir savaş verecek. Neyse ki bu geçmiş tarihte yalnız değilsiniz. Takkar, Oros adı verilen vahşi topraklarda bir insan grubu ile beraber hareket ederek vahşi doğaya karşı mücadele vermek zorundadır. Far Cry Primal hakkında henüz net bilgi sunulmamasına rağmen Ubisoft stüdyolarında gelen haberler oldukça iddialı görünmekte. Stüdyo çalışanlarından alınan haberlere göre oyunda mevsim şartları, gece gündüz döngüsü iklim koşulları değişiklik göstererek adeta sizi geçmişte yaşamaya davet etmekte. Gece bazı düşmanlarınız gündüze göre daha tehlikelidir, gece esnasında karşılaşacağınız tehlikeler kat ve kat artmaktadır. Bu kadar tehlikenin yanında oyun içinde Takkar için birkaç yardımcı da elbette olacak. Kahramanımız Takkar ile Porsuk ve kılıç dişli büyük kedileri uysallaştırarak avlanma ve düşmanlarla karşı mücadelede yardımcı hayvanlar elde edebilirsiniz. Yanınızda bulunduracağınız hayvan demek daha fazla yemek bulmanız anlamına gelmekte hayvanınızı yanınızda tuttuğunuz sürece onu beslemeyi de unutmamalısınız.

Oyunu Satın almak için burada bulunan bağlantıya tıklamanız yeterli.

Ubisoft yetkililerinin yapmış oldukları bir açıklamaya göre geçmişte ilkel silahlarını kendiniz yapacak ve avcılık yeteneğinizi kendiniz geliştireceksiniz. Bu kayıp tarihte vahşi hayvanların doğasında dolaşırken âdete kendinizi taş devrinin içinde bulacaksınız. Far Cry Primal Hakkında Bilgiler gelmeye devam ettikçe siz değerli Oynanacak Oyunlar takipçilerimizi bilgilendirmeye devam edeceğiz bizim takip etmeye devam edin.

Far Cry Primal Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64bit veya daha üstü.

İşlemci: Core i5 2.66 GHZ

RAM: 4 GB

HDD Alanı: 33 GB

Ekran kartı: GeForce GTX 460 ya da Radeon HD 5850 1024MB

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.