Ana sayfa » Far Cry Heyecanını Taş Devrinde Yaşayın!

Far Cry Heyecanını Taş Devrinde Yaşayın!

İşte sonunda Ubisoft Far Cry serisini yabani Taş Devri’ne taşıdığı oyun olan Far Cry Primal’ın geliştirilmekte olduğunu tüm oyuncu kitlesine an itibarıyla duyurdu.

Ubisoft Toronto, Ubisoft Shanghai Studio ve Ubisoft Kiev Studio işbirliği ile Ubisoft Montréal tarafından geliştirilen Far Cry Primal oyuncuları tam 10.000 yıl geriye götürüyor, mamutların ve kılıç dişli kaplanlar gibi dev hayvanların var olduğu dönemlerde geçen oyun, kendisine verilen emeğe bakılırsa sadece single player deneyimi sunmasına karşın oldukça büyük bir ilgi görecek.

ncsa_far_cry_primal_news_fankit2_232416_original

Tropiklerde hayatta kalmaya çalıştığımız, Himalayalarda yaşam savaşı verdiğimiz dağları aştığımız bir çok dalda ödül alıp kendini kanıtlamış seri şimdi de açık dünyada insanların besin zincirinin en tepesinde bulunmadığı ama bunun için savaştığı zamanlara, dev hayvanların, nefes kesici ortamların ve akıl almaz vahşi yaşam savaşlarının olduğu bir dünyaya götürüyor.

Oyuncular tecrübeli bir avcı ve av grubunun hayatta kalan son üyesi olan TAKKAR rolünde oynayacak. Hikayeye göre Oros’un yabani topraklarında geçecek olan oyun, oyunculara tek bir amaç sunuyor: hayatta kalmak. Gelecek olan oyunda insanların tek bir amacı var, bu dönemlerde teknolojinin çokta gelişmemesiyle beraber gücün hüküm sürdüğü alanlarda kendinden daha tehlikeli canlıların bulunduğu dünyada hayatta kalmak. Ayrıca oyun ilerledikçe vahşi hayattan korunmamızı sağlayacak ve onu evcilleştirmemize olanak tanıyacak bir takım karakterlerle karşılaşıyoruz. Genelleme yapacak olursak, Far Cry oynayan oyuncuların yarısından çoğu bu oyunu harika alan efektleri ve ortamı dolayısı ile oynuyor planlanan bu yeni oyunda ise atmosfer eskisini aratmıyor Tropik adalara gittik, Himalayalara tırmandık şimdide Oros’un uçsuz bucaksız yabani balta girmemiş topraklarında bu deneyimi tadacağız heyecanla bekliyoruz.

Mammoth_Hunt_GOLD_1080p_221522

Oyuncular, vahşi hayatı evcilleştiren ve kendi ırkını tükenmekten kurtaran ilk insan olarak yolculuğa çıkacak. Bu yolda yemek için avlanacak, ateşe hakim olacak, yırtıcı hayvanları evcilleştirecek, ölmüş hayvanların kemiklerinden silahlar yapabilecek ve doğayı yaşaması için bir araç olarak kullanacak, tüm haritaya egemen olmak için Oros’un kabileleriyle yüzleşecek. Doğada yalnız başımıza olacağımız aksiyon dolu bu oyunda dikkat faktörü her şeyden önce geliyor.

Far Cry Primal tüm dünyada 23 Şubat 2016 tarihinde PlayStation 4, ve Xbox One için piyasaya çıkacak. Oyunun Windows sürümü ise Mart 2016’da piyasaya sunulacak.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

1 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.