Ana sayfa » Everquest Next iptal edildi!

Everquest Next iptal edildi!

Daybreak Games’in yapım aşamasında olan oyunu Everquest Next iptal edildi.

“Oyun yapım aşamasındayken parçaları birleştirdikçe, oyunun aslında eğlenceli olmadığına karar verdik.” diyen Daybreak Games Everquest Next hakkında resmi olarak iptal kararını dün aldı. Russell Shanks’in Everquest topluluğuna yayınladığı mektubu ise Twitter’da paylaşıldı.

Geçen yıl Şubat ayında Everquest serisinin Geliştirme Müdürü David Georgeson işten çıkarılan kişiler arasındaydı. İlerleyen zamanlarda ise Genel İçerik Tasarımcısı Steve Danusel istifasını vererek, büyük bir etki yarattı.

Everquest ve Everquest II’nin Yönetici Yapımcısı olan Holly “Windstalker” Longdale, Everquest yan ürünü olan Landmark’ın hala bu ilkbaharda piyasaya sürüleceğinin altını çizdi.

“Topluluk büyüdüğü ve tasarımlar geliştiği için, artık Landmark’ı yapım aracı olarak görmüyoruz. Uzun zamandır Landmark’ı bir başyapıt yapabilmek için oldukça çaba sarf ediyoruz. Dünyamızın görünümü EverQuest Next’in hedeflenen voxel dünyasından esinlenildiğinde, Landmark kendi oyununun özgün kimliğine ve amacına dönüştü.” diyen Holly, bir kez daha Landmark’a verdikleri önemi vurguladı.

Beklenen oyun Everquest Next’in iptal kararı hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmını kullanarak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer oyuncularla paylaşmayı unutmayın!

 

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.