Takip Et
Ana sayfa » Erectus » Erectus Tanıtımı

Erectus Tanıtımı

Erectus Tanıtımı Hakkında

Erectus Tanıtımı aslında çok kısa fakat,hikayesi 130.000 yıl öncesinde geçen web tabanlı, oynaması ücretsiz, stratejik bir MMO oyunudur. Oyun Hollandalı bir şirket olan Maata Games tarafından geliştirilip kapalı beta olarak ilk önce 7 Nisan 2016 tarihinde oyunculara sunulmuştur. Oyunun ismi, modern insanın atası olarak bilinen Homo Erectus’dan gelir. Oyunda iki insan ırkı, yani Homo Sapiens ve Homo Erectus ırkı kendi alanlarını istediği için sürekli bir savaş halindedir. Oyuncuların sadece Homo Sapiens olarak oynayabildiği Erectus oyununda, diğer oyuncular ile birlikler kurarak diplomatik ve stratejik savaşlar vermek temel amaçtır. Bu birlikler ortak düşman Homo Erectus’a karşı kurulabildiği gibi, Homo Sapiens türünde olan gerçek oyuncular ile de savaşılabilir.

Oyun içerisindeki dünya sürekli olarak değişip geliştiği için oyuncuların da buna ekonomik, diplomatik ve stratejik olarak çok kısa süre içerisinde uyum sağlaması gerekir.Bu açıdan güçlü olan oyuncular ise, diğer Homo Sapiens’lere karşı daha avatajlı bir konumdadır. Oyunu kazanmak için ise parçası veya sahibi olunan birliğin Homo Erectus liderini tam tamına iki hafta boyunca tutsak olarak elind tutması gerekir.

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.