Ana sayfa » Erectus Beta Anahtarı Dağıtımı

Erectus Beta Anahtarı Dağıtımı

Maata Games’in ilk oyunu olan Erectus için Beta Anahtarı dağıtımı şu anda Oynanacak Oyunlarda! Tamamen browser üzerinden oynanan stratejik MMO oyunu olan Erectus Beta Anahtarı dağıtımı için Oynanacak Oyunlar Maata Games ile partnerlik kurarak takipçileri için tam tamına 1000 adet kapalı beta anahtarıını sizlere sunuyor.

Erectus, browser üzerinden oynanan stratejik bir MMO oyunudur. Oyuncular 130.000 sene öncesinin bir hikayesini yaşayarak ittifaklar kurar ve en güçlü krallığı inşa etmeye çalışarak kıyasıya bir rekabet içerisinde oyunu oynarlar.

Erectus oyununu oynamak için sadece internet bağlantısına sahip olmanız yeterlidir. Tamamen web üzerinden oynanan ve rekabetin dorukta yaşandığı bu oyuna katılmak için sen de anahtarını al ve Erectus dünyasına girişini yap!

Oyunu hakkında bir fikir sahip olmak isteyenler resmi tanıtım videosuna, ekran görüntülerine ya da Erectus Tanıtımı isimli yazımıza göz atarak bilgi edinebilirler.

Erectus Beta Anahtarı harita

Erectus Beta Anahtarı yönetim

Erectus Beta Anahtarı upgrade

Anahtarını aktive etmek için aşağıdaki adımları eksiksiz olarak yerine getirmelisin.

  • Buraya tıklayarak Erectus’a ücretsiz olarak kaydol.
  • Oynanacak Oyunlar’dan aldığın kapalı beta anahtarını girerek kaydını tamamla.
  • Erectus oynamanın tadını çıkar!Bu oyun için henüz kod/anahtar eklenmedi.
World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.