Ana sayfa » Efsane Oyun Knight Online Steam’e Geliyor!

Efsane Oyun Knight Online Steam’e Geliyor!

ko_steam

14 Ağustos 2004 tarihinden beri oyuncuların kalbini fetheden, müziğini duyduklarında tıpkı şu anda olduğu gibi gözlerini yaşartan ve düşünceler, anılar seline götüren Knight Online 25 Ocak 2016 tarihinde Steam’de yerini alıyor.

Knight Online’ın Steam platformuna gelmesi ile, sadece Steam üzerinden oynanabilecek yeni bir sunucu da temiz bir başlangıç yapmak isteyen oyunculara sunulacak.

Oyunu, kendi Steam sayfasından takip edebilir ve en güncel bilgilere sahip olabilirsiniz. Tüm oyuncu toplulukları olarak bu destanın Steam’de yerini alacağı günü heyecanla ve dört gözle bekliyoruz!

Kaynak: http://www.nttgameonline.com/knight/en/news/news_detail/38
World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0
 • Yunus Kaya

  vallahi oyun sanki sıfırdan açılacakmış gibi bir his kapladı beni 🙂 oyunu bilmeyip yeni başlayanlarla oynamak bana çok keyif verecek ve yeni arkadaş edineceğim herkese bilgi vermek de bana ayrı bir mutluluk verecek o sw da bende olacağım herkese başarılar
  Nick : BogenSchutze

 • Caner Öğüt

  Knight Online`ın Steam dünyasına ekleneceği haberini aldığımızdan beri heyecanla entegrasyon sürecini bekliyorduk. Fakat bugün yapılan duyuru ile sevincimiz yerini buruk bir üzüntüye bıraktı. Malumunuz eski sunucular Steam dünyasında ki yerini alamayacak sadece açılacak yeni sunucuyla Steam üzerinde oynayabilme hakkını elde edeceğiz. Bu durumda yıllarca emek verdiğimiz karakterleri bırakmak durumda kalabiliriz.

 • Kasım Kibar Savlaksağrik

  Steama Gelmiyor Steamda Yeni Bir Knight Olacak 2 Tane Knight Bu Ne Arkadaş yha

 • Erdi Gürsoy

  ya şu muzik.. abi yapmayın be.. bence birazda bizlerin desteğiyle steamda bir yer alabilir ama pekde eski tad olacağını sanmıyorum..

 • Emin Sarıkaya

  Steamın Knight Online’ye neler getireceğini göreceğiz. Umarım her şey çok güzel olur. Sabırsızlıkla bekliyoruz. Yeni platformda bütün oyunculara başarılar

 • Sefa Bodur

  şu anda kullanılan svler steama geçmiycekmi yani ?

 • Sevdet Neng

  Ne kadar iyi olursa olsun o eski Knight Online tadını veremez.

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.