Ana sayfa » EA Games’e Büyük Skandal

EA Games’e Büyük Skandal

starwars-oynanacakoyunlar

Star Wars Battlefront PC, Xbox One ve PS4 konsollarına henüz çıkış yapmışken ortada birtakım dedikodular dolanmaya çoktan başladı bile. Duyulan bazı haberlere göre EA Games Star Wars battlefront hakkında olumlu yorum yapmaları için bazı ünlü kişilere para ödediği söylendi. Bunun sebebinin ise oyun hakkında yapılan bolca olumsuz yorumdan kaynaklandığı olarak gösteriliyor.

Ünlü söz yazarı, gitarist ve şarkıcı olan Benjamin Burnley‘in kendi instagram hesabında yaptığı paylaşımdan sonra bu dedikodu iyice yayılmaya başladı.

Star-Wars-Oynanacakoyunlar

“Bana bu iğrenç oyunu oynamam ve sevdiğimi söylemem için para ödemek istediler. Bu iğrenç oyunu oynamak yerine gözterilen bir o kadar da kötü ön gösterimleri izlemeyi tercih ederim. Star Wars’u mahvettiniz EA Games”

Şöyle bir baktığımız zaman oyun şirketlerinin çoğu zaman ünlü kişilere bu tarz yorumlar yapmaları için para ödendiği bir sır değil. Fakat bu şekilde bir tepki almaları bir ilk olsa gerek, özellikle de EA Games için.

Star Wars Battlefront çoğu oyuncu tarafından 10 üzerinden 5, 6 gibi düşük puanlar alıyor. Siz de oyunu beğenip beğenmediğinizi bize yorumlarda söyleyin!

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.