Takip Et
Ana sayfa » Dragon’s Prophet » Dragon’s Prophet Tanıtımı

Dragon’s Prophet Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Runes Of Magic’in yapımcısı, Tayvanlı oyun geliştirici RuneWaker firmasının yeni oyunu olan Dragon’s Prophet, isminden de anlayacağınız üzere ejderhaları konu alan bir senaryodan oluşuyor. Ejderha merkezli bu yeni MMORPG oyunda RuneWaker, oyunculara üst düzey bir heyecan yaşatmayı düşünüyor. Yüz yıllar önce Ejderhalar dönemini ve onlarla birlikte yaşayan insanların bulunduğu bir dünyayı konu alan hikaye ile karşınızda olacak olan Dragon’s Prophet, iddialı bir oyun olacak gibi görünüyor.

Dragon’s Prophet‘de ejderhaların içinde oldukları savaş statüsüne göre 4 farklı saldırı stili bulunuyor. Aynı şekilde 6 ejderha eğitebilme imkanınız var. Tabi öncesinde eğiteceğiniz bu ejderhaları yakalamanız gerekiyor. Oyunda bulunan ejderhaların kendi içlerinde 8 farklı özellikeri bulunmakta. Bu özellikler;

  • Predator (hızlı ve dengeli saldırı)
  • Heavy (sert dış deriye sahip ve ağır yükleri taşıyabilme)
  • Flying (uçma özelliği olan tek tür)
  • Bug (farklı görünümlere sahip, yetenekli bir tür)
  • Gliding (yapı itibariyle karada çok seridirler ve avlarını pusu ile kazanırlar)
  • Ancients (Nadir bir tür olan bu ejderhanın özellikleri deyim yerimdeyse bir gizemdir)

Peki oyuna katılan oyuncular bu ejderhaları nasıl değerlendirecekler? Öncelikle yukarıda belirttiğimiz gibi bu ejderhaları yakalamak ve eğitimden geçirmek sizlerin görevi olacak. Pet sistemine sahip oyunlarda olduğu gibi oyuncular kendi karakterlerinin yanında sahip oldukları ejderhaları da PvP mücadeleleri için yetiştirmek ve geliştirmek zorundalar. Yani ejderhaların yalnızca uçma ve binek özelliklerinden değil, savaşcı yönlerinden de yararlanacağız.

Karakterler ise kurdukları loncalar içerisinde kendilerine ait ev, kasaba ve kalelerini insa edip, yerleşim yerlerini savaşta savunabilecekler. Pekala, karakterlerden bahsetmişken bir de onların sınıflarından bahsedelim;

  • Dragon Blood Warrior
  • Dragon Shadow Ranger
  • Dragon Breath Wizard
  • Dragon Theory Disciples

Dragon’s Prophet’de üzerinde durulması gereken bir başka özellik, savaş sırasında düşmanı otomatik olarak menzile alma ve düşman saldırılardan kurtulabilmek için manevra imkanı.

Onlarca ödül kazanmış bir firmanın oyunu olan Dragon’s Prophet umarız hakettiği ilgiyi görüyordur.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.