Takip Et
Ana sayfa » Dragon Age Inquisition » Dragon Age Inquisition Tanıtımı

Dragon Age Inquisition Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Electronic Arts tarafından 2009 yılında piyasa sürülmüş olan Dragon Age BioWare tarafından geliştirilmektedir. Serinin en son oyunu olan Dragon Age Inquisition geçtiğimiz sene 21 Kasım 2014 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Dragon Age oyunu rol yapma, aksiyon, üçüncü şahıs nişancı ve açık uçlu oyun türünde tek oyunculu ve çok oyunculu modda oynanabilen bir oyundur.

Rol yapma oyunlarında âdete devrim niteliğinde bir çıkış yapan Dragon Age Inquisition 2014 yılında çıkan sürümünde de beklediği ilgiyi görmüş durumda. Microsoft Windows, Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında oynanabilen bu oyun BioWare tarafından Frostbite 3 oyun motoru ile geliştirilmiştir. Üstün grafiklere sahip bu oyunda muhteşem manzaralar sizi bekliyor.

Dragon Age Inquisition Hikayesi

Ejderhaların gölgelediği gökyüzü ile kargaşanın hâkim olduğu Thedas toprakları yaşanan felaket ile korku dolu bir hal almıştır. Büyücülerin Templar’lara karşı büyük bir savaşın içindedir. Tüm ulusların birbirlerine meydan okuduğu bu topraklarda kargaşayı bitirip düzeni sağlamak gerekiyor. Inquisition lideri olarak yöneteceğiniz bu savaşta efsanevi karakterlerle birlikte bu büyük görev size düşüyor. Oyun içeresinde zamanla farklı mekânlar keşfedin, devasa yaratıklarla savaşın kendi sitilinize göre çevrenizdeki dünyayı düzenleyerek Thedas topraklarına huzur ve güven getirin.

Dragon Age Inquisition Yeni Özelikler Hakkında

Dragon Age Inquisition ile birçok yenilikte bizleri beklemekte. Oyun içerisinde seçimleriniz ile oyun hikâyesine farklı yönler verebilirsiniz ve sonuçları çok çeşitli görebilirsiniz. Kısaca oyun içerisinde yapacağınız her hamleniz bir sonraki aşamayı etkileyebilmekte. Fiziksel etkilerin çevrenizi ve dünyanızı değiştirdiği serüven dolu oyunda bu durum en önemli özelikler arasında yer almaktadır.

Üstün grafikleri ile dikkat çeken RPG türündeki bu oyunda, çevrenizde hayranlık uyandırıcı dünyayı keşfetmeye hazır olun. Her görev bitiminde keşfedeceğiniz bu dünyada birbirinden güzel ve özel manzaralara şahit olacaksınız.

Oyun içinde karakterlerinizin görünümlerini kendiniz belirleyebilirsiniz. Diğer yandan fetih edeceğiniz kalelerinizin görünümünü kendi isteğinize göre düzenleyebilirsiniz.

Dragon Age Inquisition Sistem Gereksinimleri

RPG türündeki bu oyunu oynamaya karar verdiyseniz sizlere önerilen sistem gereksinimleri hakkında da birkaç ipucu vermemizde yarar var. Bilgisayarınızın işletim sistemi minimum düzeyde Windows 7 ve üzeri bir sürüm olması gerekiyor. Readon HD 4870 ya da GeForce 8800 ekran kartı, 4 gb sistem içerisinde kullanılabilir Ram ve 26 gb’lık bir veri alanınızda olması gerekenler arasında.

Oynanacak Oyunlar olarak bu dünyaya âşık olacağınıza eminiz. İyi oyunlar dileriz.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.