Ana sayfa » DOOM Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

DOOM Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Id Software oyun şirketi tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından pazara sürülen DOOM‘un beklenen sistem gereksinimleri geçtiğimiz ay itibari ile belli oldu. PC, Xbox One ve Playstation 4 için çıkış yapan DOOM sistem gereksinimleri yayımlandıktan sonra sistem gereksinimlerinin pekte uçuk olmadığı anlaşıldı.

Geliştirici şirket Id Software’ın hem de yayımcı şirket olan Bethesda’nın resmi kendi internet sitesi üzerinden yayımlanan bilgide DOOM Sistem Gereksinimleri kullanıcılar için oldukça fakat oyunu Steam üzerinden indirilmesinin zorunlu kılınması, kutulu olarak DOOM oyununu alan oyuncuları oldukça üzüyor. Oyunu bilgisayarınızın sisteminin kaldırabilmesi için ilk başta 64 bit bir işletim sistemi ve 8 GB Ram belleğinizin olması gerekmekte. DOOM sistem gereksinimlerinin listesi işe şu şekilde:

DOOM Sistem Gereksinimleri (Minimum):

Gerekli Olan İşletim Sistemi : 64 bit Windows 7 sürümü / 64 bit Windows 8 ve  Windows 8.1 sürümü / 64 bit Windows 10 sistemi gerekmektedir.

Gerekli Olan İşlemci : Intel Core i5-2400 işlemci ya da AMD FX-8320 işlemci en düşük sistem gereksinimlerinde kullanabilirsiniz.

Gerekli Olan Bellek : 8 GB ya da daha üstü Ram ile DOOM oyunu en düşük sistem gereksinimleri ile oynayabilirsiniz.

Gerekli Olan Ekran Kartı : NVIDIA GTX 670 veya AMD Radeon HD 7870 yeterli olacaktır.

Gerekli Olan Ekran Kartı Boyutu : 2 GB ya da daha fazla VRAM

Disk Alanı : 55 GB ya da daha fazla depolama alanı gerekecektir.

Bethesda Softworks şirketinin açıklamasına göre Steam üzerinden ön indirimleri 11 Mayıs’ta başlayacak. Ayrıca Steam üzerinden 179,00 TL gibi bir fiyat ile şimdiden ön sipariş verebilirsiniz.

DOOM Ön sipariş vermek için Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.