Ana sayfa » DOOM Açık Beta Başlıyor!

DOOM Açık Beta Başlıyor!

id Software şirketinin geliştirdiği ve Bethesda’nın pazara sürmek için hazırladığı yeni nesil oyun DOOM’un kapalı betası geçtiğimiz günlerde sona ermişti. DOOM’un herkes tarafından oynanabilir olacak olan açık betasının başlangıç tarihi ve açık beta DOOM’un detayları yayımcı şirket Bethesda tarafından açıklandı.

Açık beta DOOM bu hafta sonu başlıyor. 15 Nisan 2016’da başlayacak acık beta sürümü 18 Nisan 2016’ya kadar PC, PlayStation 4 ve Xbox One oyuncuları için erişebilir olacak.
Açık beta süresince oyunda Heatwave ve Infernal adlı iki adet savaş haritası yer alacak. Bu haritalarda da Team Deathmatch ve Warpath ismine sahip iki oyun modu açık beta süresince oynanabilecek. Ayrıca şeytani karakterlere bürünebileceğimiz Revenant modu da açık beta süresince aktif halde olacak. Tüm mücadeleler ise takım mücadelesi şeklinde gerçekleşecek ve 6’ya 6 olarak gerçekleşecek..

Açık betanın boyutu ise 5 GB ile 9 GB arasında değişim gösterebilir. Boyut değişimi kullandığınız platforma göre değişecek.

Oyunun açık betasında birçok oyun içi silah, kullanılabilir ekipmanlar arasında olacak. Harita ve online oyuncuya sahip modlar hakkında kısıtlamalar ve bazı sınırlamalar olsa da, DOOM’da silah ve ekipman açısından zengin bir açık beta sürümü yaşayacağız.

DOOM Açık Betada Yer Alacak Olan Ekipmanlar:

Gauss Cannon Power Weapon

Rocket Launcer

Lightning Gun

Plasma Rifle

Heavy Assault Rifle

Super Shoutgun

Static Rifle

Vortex Rifle

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.